Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehet tenni ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Volt párommal fél évig voltunk együtt, az elején nagyon jó volt minden, aztán amint komolyodott volna a dolog, ő valamiért egyre távolságtartóbb lett velem. Tudom, hogy az elején szerelmes volt belém, aztán kritizált és ellökött magától.

Azt mondta, fél a csalódástól, fél az érzésektől, sok beszélgettünk ilyen témákról.

Nekem az jött le, hogy gyerekkori traumák miatt nem tud kitartóan szeretni (szüleivel való kapcsolatára vetítettük le). Azóta azt mondja, hogy nem tudja, mit érez. Egyik nap felhív, hogy nagyon hiányzom neki, másnap meg újra ellök magától és mintha nem is érdekelném, utána újra felbukkan.

Még mindig bennem van, hogy valahogy megoldhatnánk ezt az egészet, szeretem még.

Nagyon sokat olvasni arról, hogy gyermekkori dolgok miatt ilyen kialakulhat az emberekben, de a megoldásra sehol sem találtam semmit. Van, aki volt már ilyen helyzetben és mit tudok csinálni vele?


Én 22L, ő 24F.


2018. jan. 20. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sok segìtsèg de , ez tipikus párkapcsolati terápiás eset. Nem utáljátok egymást, ezért mèg menthető. Ő akar gyógyulni/megoldást??
2018. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az emberek többségénél lazán találhatsz ilyen traumát és ráhúzhatsz mindent. A gyakorlatban általában szimplán annyi a helyzet, hogy nem szeret igazán. Ha épp kellesz, akkor ott vagy és ez neki tökéletesen kényelmes.

Voltam hasonló helyzetben. Egy lánnyal akartam is lenni, meg nem is. Én is gondoltam a saját kis traumáimra. Aztán, évekkel később, amikor összejöttem egy másik lánnyal, akkor eszembe sem jutott az egész probléma és jobban szerettem a lányt. Egyszerűen érettebb lettem és valóban szerelmes.

2018. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a viselkedéssel az õrületbe fog kergetni téged.Kell ez neked? Nincs neki semmi baja, csak egy egoista szemétláda.Letojja hogy ezzel neked mit okoz! Én a helyedben választás elé állítanám.Megmondanám neki, hogy van két hete hogy eldöntse mit akar és mit érez.Aztán ha nincs változás le is út fel is út.Ne hagyd hogy kikészîtsen! Ha meg beteg, húzzon orvoshoz.Ne játszon mások érzelmeivel, életével.
2018. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ep elmeju ember ki heveri a konnyebb gyerekkori negativ elmenyeket. Elegge gyengesegre utal ezzel takarozni, en a helyedbe hagynam a fenebe.
2018. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Be ne vedd màr ezt a maszlagot! Ha épp nincs kit hülyíteni, szórakozik egy kicsit veled. Tiltsd le a francba, szakíts meg vele minden kapcsolatot. Így semmi esélyed egy normális párkapcsolatra.
2018. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!