Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Járt már valaki igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki igy?

Figyelt kérdés
Nem birom elfelejteni életem szerelmét.Sok barátnöm volt de ö az egyetlen akibe szerelmes voltam.Sajnos egyik naprol a másikra hagyott ell.Azt mondta már nem szeret. De egyböl uj palija lett. Nagyon bánt hogy még alázot is hogy a gyerek minden téren jobb.Amikor velem volt akkor meg én voltam a legjobb.Nem elég hogy dobodt ja nem személyesen hanem messengeren de még dicsekszik az uj párjával.Hát már szarnak se érzem magam.És még ezek után is szeretem.
2018. jan. 23. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó pár ember járt így a földön :/
2018. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mármint járt-e úgy valaki, hogy nem képes elfelejteni élete szerelmét?

Mert akkor itt vagyok. Már 18 éve tart a dolog, és semmit nem enyhült. Garantálom neked, ha csakugyan ő volt életed szerelme, akkor a sírig fogod cipelni ezt a terhet. Bármilyen fogadást állok.

2018. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pacsi teso,igaz feleve de egyalltalan nem megy a felejtes,bele torodtem mar csajozok de semmi...o meg leszar...hat ez van...utolso: 18eve??????????? Azt meg,hogy??? 21F
2018. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18 éve, igen...nos, ez egy hosszú és szomorú történet, de a lényege annyi, hogy túlságosan későn jöttem rá, hogy számomra ő az Igazi, és nem akkor léptem, mikor kellett volna, és adott volt a lehetőség. Nagyot hibáztam, és most fizetek meg érte.
2018. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 4

És nem is volt azóta senki az életeben?

2018. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Voltak, mert próbálkoztak, gondolván, ááá az csak diákszerelem volt, múló dolog, fiatalság bolondság, majd jő az igaz szerelem, és elfelejtem...

Aha. Ehhez képest 10+ kapcsolatom volt, és 2-3 hónap döglődés után mindegyik szarráment.

Igaz a mondás: valakinek a fontosságát csakis a hiányával mérhetjük legjobban. Sajnos erre túl későn jöttem rá.

2018. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiu vagy lany vagy?? Exeddel miujsag miert nem keresed meg?
2018. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok. Nem is nevezném őt "exemnek", mivel sose voltunk együtt, sohase jártunk, egy csók se volt közöttünk...de a vonzalom megvolt. Ez egy hosszú és szomorú történet, és sajnos én is hibás vagyok benne, hogy így alakult. Megkerestem sok-sok év után őt, próbáltam randevút is összehozni, de még a telefonba megmondta, hogy szerinte ő nem hozzámvaló, biztos megtalálom még a páromat, és a szokásos pullszövegek. Magyarán szólva szépen körülírva azt mondta, hogy felejtsem el.


Nos ez az, amit 18 évig próbáltam, és nem sikerült. Úgy néz ki, magammal fogom vinni a sírba.

2018. aug. 30. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!