Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fog meg keresni/erdeklodni az ex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog meg keresni/erdeklodni az ex?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban van. Mar felhivott telefonon, beszeltunk, csak azt mondtam nincs meg a szama mar (pedig megvan).Azota felkoszontott szulinapomra, sot meg a legjobb baratnoje is, es esemenyre is hivott(ezek mar nem telefonon). Vajon fog meg keresni ezert h aztmondtam nincs meg a szama? En nem keresem, mert nem engedi a buszkesegem, pedig csak egy potyadugasba remenykedek. Velemenyek?

2018. jan. 26. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:

xD


amugy ja.

megcsalt?

2018. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyasmi, szoval masnapra uj kapcsolatba lepett.
2018. jan. 26. 23:13
 3/10 anonim ***** válasza:
biztos kedvel, és ezért írt szülinapodra.. ebben nincs már több. a lányok csinálnak ilyeneket :D fiatalabb koromban én sem tudtam hová tenni azt, hogy egy szakítás után miért keres a nő.. aztán idővel leesett. jófejségből, ennyi.
2018. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jo, es elotte miert keresett? csak azt tudom mondani h joba akar lenni velem, ami felolem oke, a tobbit az ido eldonti.
2018. jan. 26. 23:17
 5/10 anonim ***** válasza:

A kiadásokat közben te álltad vagy ha nem mentél volna, egyedül lett volna?

31/f

2018. jan. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocs, de ezt h erted #5?
2018. jan. 26. 23:25
 7/10 anonim ***** válasza:

4.. a többit nem az idő dönti el. a többin már nincs mit eldönteni, ugyanis a lány már eldöntötte. :D

ne légy már ilyen naiv!

2018. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem a naivsag, csak h en meg mindig benne vagyok ebbe, foleg, h meg keresett parszor, eddigi exeim nem erdeklodtek felolem, es van ami mar jo reg volt
2018. jan. 26. 23:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Édes istenem, hogy lehet valaki ennyire szánalmas. Nem undorodsz magadtól, hogy olyan valakivel akarsz kikezdeni, aki kapcsolatban van? Ennyire nincs életed?
2018. jan. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha teged megcsalt, ot is megfogja.


Dugd meg, aztan csa :D

2018. jan. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!