Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csajok Ti ha találtok jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok Ti ha találtok jobb partyt akkor inkább megcsaljátok vagy cseréltikek a partnereteket?

Figyelt kérdés

Úgy tudom a lányoknak könnyű palikat felszedni,tehát sok a választék, akár hetente többször is cserélhetnétek,cserélitek a partnereiteket?

Írjátok le az igazat nyugodtan úgyis név nélkül megy, nem derül ki ne aggódjatok!


2018. jan. 27. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha talalok jobb partyt, akkor atmegyek oda bulizni.
2018. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%

"Írjátok le az igazat nyugodtan!"

Túl sokat kérsz tőlük.

2018. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Gál Zoé ***** válasza:
85%
Nekem eddig az összes kapcsolatom magától ért véget, harmadik fél nem játszott szerepet.
2018. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha boldog vagyok a párkapcsolatban, amiben aktuálisan vagyok, akkor nem nézem, hogy más jobb lenne-e. Most egyedülálló vagyok, most nem zárkózom el attól, hogy ismerkedjek, de ha épp párkapcsolatom lenne, akkor azzal foglalkozom, hogy az jó legyen, ha meg netán nem jó, akkor meg lehet próbálni megoldani a problémákat, ha meg nem feloldhatók a konfliktusok, akkor lehet szakítani és lehet mást keresni. Nem csaltam meg senkit, akivel párkapcsolatban voltam eddig, és nem gondolom, hogy ez a hozzáállásom a jövőben változni fog.
2018. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Senkit nem csalok meg. A jobb party kifejezés alatt mit értesz?
2018. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

"Senkit nem csalok meg."


Jó duma... Mese habbal! Az összes nő majomkodik! Addig nem ereszti el az előzőt, amíg meg nem fogta magának a következőt! Undorítóak vagytok!

2018. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
5-ös vagyok. Engem nem érdekel mit hiszel el meg mit nem. Elég ha a párom bízik bennem, pont nem érdekel, hogy te mesének tartod e vagy nem. Idióta, általánosító hülye gyerekek.
2018. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Az igazság az, hogy nem is keresek jobb partyt. Bármilyen hihetetlen, szeretem a férjemet. Gimiből megmaradt szerelem a miénk, gyakorlatilag a nulláról indultunk együtt. Mindent közösen hoztunk össze, együtt építettük fel az életünket. Emellett a szerelem is megmaradt, és még mindig sok közös tervünk van. Jelenleg elképzelhetetlennek tartom, hogy elhagyjam a férjemet. De ha egyszer mégis, az biztosan nem a pénz miatt lesz.
2018. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Ketseg2017 ***** válasza:
100%

OO mennyi alszent okos van itt :)))

Akinek esetleg a 21. szazadban nem vilagos a jobb party (joo lehet a parti jobb megfogalmazas lett volna), annak elmagyaraznam, hogy azt jelenti hogy jo fogas tobb szempontbol (kinezet, stilus, szemelyiseg, munka, imponansabb, anyagilag fuggetlenebb stb-vagy barmi amit egy no keres egy ferfiban).

Na, most hogy tisztaztuk a kifejezeseket, felelek a kerdesdre :D


Gondolom arra ertetted nyilvan, ha az elet elenk sodor egy jobb partit. Nyilvan akkor el kell gondolkoznunk tobb dolgon is: ha meginog emiatt a parkapcsolatunk, az azt jelenti hogy igazan valahol sosem szeretted, vagy ha igen, az a tuz valamikor meg az oskorban kiegett.

Ha pedig van olyan eros a vonzalmad es erzelmeid aktualis parod irant, akkor szerintem elebed sodorhatja az eletbe XY idealodat, akkor sem fogod otthagyni.


Szerintem ez valahol fugg a husegtol is, bar lehet ezt csak en gondolom igy :)

2018. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sunshinedoll ***** válasza:

Nyilván ha találok olyat, aki a páromnál minden szempontból jobb, tehát akár jobb parti, akár jobban odafigyel rám, jobban értékel, vagy akár csak jobban érzem vele magam, akkor szakítok vele és a másikra figyelek oda. Onnantól kezdve a párommal maradni csak megalkuvás lenne, mikor tudom, hogy van jobb is.

Ha egy pasi mellett boldog vagyok és nincsenek komolyabb gondok, akkor eszembe sem jut még csak megnézni se, mit tud más ajánlani. Ha már eljutok oda, hogy egy másik pasira elég energiát fordítok, hogy ismerjem eléggé és tudjam, hogy jobb a pasimnál (és nem barátságról van szó), akkor ott már alapból nem volt jó a kapcsolat.

2018. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!