Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csajok Ti ha találtok jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok Ti ha találtok jobb partyt akkor inkább megcsaljátok vagy cseréltikek a partnereteket?

Figyelt kérdés

Úgy tudom a lányoknak könnyű palikat felszedni,tehát sok a választék, akár hetente többször is cserélhetnétek,cserélitek a partnereiteket?

Írjátok le az igazat nyugodtan úgyis név nélkül megy, nem derül ki ne aggódjatok!


2018. jan. 27. 15:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

aktívan nem keresek a barátom mellett senkit, de ha valahogy megismernék egy fiút, aki összességében jobb ember mint ő, és szerelmes lennék belé, akkor nyilván lecserélném. szerintem elég logikus, hogy ha az ember egy jobbal megismerkedik valahogy, akkor azt választja.

az első barátommal vagyok 6 éve. azóta ismertem meg fiúkat, főleg egyetemen, mert fiúk vannak sokkal többen, de még senkire nem akartam lecserélni. nem is fordult meg a fejemben.

ez a hetente akár többször is le tudnánk cserélni enyhén szólva túlzás. :D azért se nők, se férfiak nagy része nem ennyire igénytelen.

2018. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Soha nem cserélném le a barátomat, akármilyen jó pasi a másik.
2018. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2018. jan. 29. 14:12
 14/15 anonim ***** válasza:
Tanulj.
2018. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
16%
#6 teljesen egyetértek veled.
2018. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!