Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek érdemel valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemel valaki ilyen bánásmódot?

Figyelt kérdés
Elhagyot a barátnöm mimden elöjel nélkül.Sms ben szakitott velem.Soha nem bántottam semmivel amit tudtam megadtam neki abbol a kevésböl is ami van.Az nap este amikor elhagyott már más csávoval találkozott.Enyire nem jelentettem neki semit hogy legalább személyesen szakitson.Azota is szarul vagyok nem birom elfelejteni.Nagyon rosszul esik ez ahogy elhagyott.
2018. jan. 28. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt már nagyon sokszor ki írtad. Itt senki nem tud neked segíteni. Csak saját erőből állhatsz fel.
2018. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismeretem egy lányt ő pont így szokza csinálni a dolgait.


Elfelejt szólni róla hogy amúgy már nem vagytok együtt még sms-t sem küld csak nem ír ennyi az egész.


Ezt 3 szor eljátszotta de több nem lesz.


Legyen tartásod ember ez a nő ennyit ért és te ennyit értél az ő szemében.


Gondolom akapcsolatotok nagy része alatt sem volt őszinte és lehet már akkor is kavart mással.

2018. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!