Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek mennyi ideig tartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi ideig tartott elfelejteni egykori párotokat?

Figyelt kérdés
Meddig voltatok együtt? Hány éves vagy és milyen nemű? Milyen indokkal szakítottatok?
2018. jan. 28. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
4 hónapig voltunk együtt, ő 24, én 21 éves vagyok és lány. Ő szakított velem, az indok az volt, hogy elhidegült, amit én megértettem, valóban lehetett oka rá, de fel év kellett, hogy magamra nőként, másra pedig férfiként tudják tekinteni és feldolgozzam az egészet. Nehéz volt.
2018. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát az exemmel nem túl jó viszonyban váltunk el de a negativ hatása évekig kísért. Szakitasunkkor voltam 18. Ma már férjem van és egy pocak lakó. 6 év telt el de kb 3 éve nem gyötörnek a rémálmok
2018. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az összes randimat is fel tudnám sorolni időrendi sorrendben. Fogalmam sincs mások hogy képesek elfelejteni a párjukat, aki az életük része volt. Én mindenkire emlékszem, tök mindegy mi történt.
2018. jan. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 és fél év után szakítottam a párommal. 8 hónap telt el és még mindig szenvedek. Hiába volt rossz a kapcsolatunk én továbbra is szeretem és hiányzik, hogy meddig fog ez tartani és mikor leszek túl és kész 1 új kapcsolatra? Nem tudom, de azt már most tudom, hogy soha nem fogom elfejteni....
2018. jan. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2,5 évig voltunk együtt.


Szakítás okai:

- gyerekes

- anyja, barátai az elsők, én a sor legvégén

- önbizalma a béka sgge alatt, amit úgy tornászott mindi fel, hogy ENGEM cs.szegetett meg bántott kb. mindenért

- szexuális életünket apróra kibeszélte mindenkinek

-...


26 voltam, mikor szakítottunk, maholnap 29 leszek és egy éve az új kedvesemmel élek.

2018. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok:


Fél évvel szakítás után már ismerkedtem a jelenlegi párommal.

2018. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!