Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális dolog az, hogy 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy 3 éves kapcsolat után kb. semennyire sem hiányzik a párom?

Figyelt kérdés

20/F. Egyszerűen sokat veszekedtünk és így láttam jónak, hogy szakítunk mert mintketten rámentünk már, de már régesrég benne volt a levegőben, hogy ez lesz. Őt se érte váratlanul és teljesen nyugiban váltunk el.

Nyílván egy kicsit hiányzik, de közel sem oyan vészes mint az előző kapcsolatom ami csak másfél éves volt.

Miért lehet ez? Nem vagyok érzéketlen tuskó pedig:/ Sőt, épp ellenkezőleg, ezért furcsálom. Azóta más lányokkal beszélgetek, de sosem csaltam meg az exemet és most örömmel tölt el, hogy másokkal is kavarhatok.

4 napja szakítottunk.

Miért lehet ez? Nagyon remélem, nem ezután jön a komolyabb fájdalom.


2018. jan. 29. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kb. eljutsz odáig, hogy rájössz, mi vezetett oda, hogy olyasvalakivel kerültél össze, aki ennyi fájdalmat okozott, és képes vagy másnak, többnek érezni magadat a levont tanulság birtokában, mint a kapcsolat előtt, akkor ezt többé nem kell elszenvedned. Ne szorongj fölöslegesen.
2018. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából ott van a leírásban a válasz: mindketten rámentetek már, réges-rég benne volt a levegőben. Szerintem ezért nem visel meg ennyire, mert már egy ideje lehetett rá számítani, úgymond fel voltál rá készülve, ettől nem vagy érzéketlen. Én is így voltam a legutóbbi kapcsolatomnál, mert az illető leépítette, így felkészültem, tudtam mi vár rám, nem is lépett meg mikor szakított velem.

De azt nem garantálom, hogy picit később nem lesz szar. Én is 3 hét után éreztem meg igazán a hiányt.


21/L

2018. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Meglátom még mi fog ebből kisűlni a későbbiekben
2018. jan. 29. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudat alatt te már lezártad magadban addigra, mire eljutottatok odáig, hogy ki is mondjátok. Így inkább csak megkönnyebbülsz. Én is voltam már így. Örülj neki!!! Tényleg van olyan, hogy valakinek később jön csak a komoly fájdalom, tudom, nincs két egyforma ember, de szerintem annak már lennének előjelei.
2018. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még azóta sincs semmi:) Igen én már bőven a kapcsolat végén nézegettem szakítással kapcsolatos videókat, témákat. És már sokszor szerettem is volna szakítani és sokszor már úgy éreztem, hogy el tudom engedni.
2018. jan. 31. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!