Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Írnátok az exeteknek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok az exeteknek, ha ilyen bunkó lenne?

Figyelt kérdés
Szembe jött velem az exem pár haverjával, akiket ismerek, köszöntem nekik és mind visszaköszöntek, de az exem rám sem nézett és nem is köszönt... Ő szakított velem és semmit nem tettem, hogy oka lenne nem köszönni. Nagyon nagy bunkóságnak érzem ezt és sajnos közös a baráti társaságunk, ezért muszáj néha találkoznunk. Arra gondoltam írok neki, hogy ez azért bunkóság.

2018. jan. 30. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd inkább, mert hátha azt hiszi, hogy akarsz is tőle valamit. Egyszerűbb nem tudomást venni róla.
2018. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem írnék, nem érdekelne...
2018. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetben ne írj neki..legközelebb Te se köszönj neki...sajnos igen igazad van, hogy nagy bunkóság....
2018. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis minek? Nem kell lesüllyedni a szintjére. Te maradj meg normális, kedves embernek. Ha látod köszönj és kész. Hogy ő bunkó az az ő baja.
2018. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Felesleges,szerintem vissza se írna!

Foglalkozz a barátaiddal,ès ennyi...

Ő a múlt :) Lépj tovább,ès ne foglalkozz mit csinál.

2018. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia Alex.
2018. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarod magad megalázni? Mit fogsz elérni ezzel? Szerintem hagyd a francba.
2018. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezert nem kell irni, sot beszelni se, de koszonni azt lehet azert. Tudom h faj, de ez van. Nallam hirtelen elfordlt a buszon mikor meglatott es azert mar mas kapcsolatba volt.
2018. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj, egyértelmű,hogy azt gondolná, még mindig odavagy Érte. Ami akár igaz is lehet, mert miért zavart ez Téged ennyire?


Tanulj a történetből, legközelebb emelt fővel menj el Mellette, köszönés nélkül.

2018. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Én nem szórakoztatom az exeimet semmikor sose semmilyen ürüggyel. Szóval nem, nem írnék, főleg ezek után.
2018. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!