Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tanácsot szeretnék kérni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni és jól esne kiírni magamból a gondokat. Nagyon hosszú és itt ott összeszedetlen. Elolvasnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában sokat veszekszünk a párommal. Lassan két éve együtt élünk.

Mostanában elkezdte mondogatni, hogy milyen fura vagyok, mennyire megváltoztam.

(bocsi ha összeszedetlen, de remeg a kezem az idegtől)

Szóval a mainap úgy alakkult, hogy délelőtt beszéltünk, taln jó kedve is volt.

Aztán beszéltünk a szünetemben (nyelvsuliba járok munka mellett). Semmi baja nem volt.

KB 5-10 perccel később vegeztem ma.(jövőhéten vizsga)

Hivogatott hogy hol vagyok már.

Lementem beültem a kocsiba, indultunk haza. Kiakadt, hogy én jöttem ki utoljára egy osztálytársnőmmel. Mondtam neki hogy a többiek is jönnek csak egy másik lápcsőházat használtak ami tőle balra volt kb 10 méterrel, de nem vette észre.

Ahogy mentünk haza mutattam neki ; nézd csak ő is az osztálytárasm, ő is, őis és soroltam. Majd "elszóltam" magam, hogy az meg Christina a kocsiban erre elkezdett kiabálni, hogy én honnan tudom milyen kocsija van neki, hogy biztos ültem már benne..stb. Én elmagyaráztam neki, hogy láttam már megérkezni a suliba.

Aztán láttam, hogy borzasztóan ideges. Mondtam neki, hogy beszéljük meg. Kétórával ezelőtt semmi baja nem volt.

Erre mondja, hogy semmi baja. (de sík ideg)

Aztán elkezdte a fejemhez vágni, hogy át akarom formálni a világot, hogy nem válaszolok a kérdéseire, nem figyelek rá.,hogy nálunk nem a nyúl hordja a puskát, egyenlőre még ő az úr a háznál stb.


Én nem akarok világot formálni, de nem értem nekem miért nem szabad azt amit neki.


Beszélgetünk és közbeszólok valamit(semmi bántás) és elkezd kiabálni, hogy bass*am meg fogjam be mert ő nem fejezte be. Álltalában leállok és csak hallgatom és bólogatok, de mikor megpróbálok kiállni magamért akkor meg azt mondja hogy mindig én akarom az utolsószót, ne pofáz*ak és hogy nem tudja melyik barátom magyaráz nekem hülyeségeket. Itt nincsennek is barátaim.

És mikor haza értünk akartam vele beszélni, de rámsem nez csak játszik a gépen. Kétszer tettem meg, hogy nem figyeltem rá. Egyszer kocsiban ültünk és telefonáltam egy barátnőmmel erre ő (a párom) elkezd mondani valamit és meg mondtam,hogy várjon egy perc míg befejezem. Megállt és azt mondta, hogy szálljak ki a kocsiból (nem szálltam így nagy megsértődések közepette haza mentünk.)

A másik eset, hogy ő tusolt én bent álltam és beszélgettünk de nyomkodtam a telefont, majd kiabált, hogy mi a fa*zért nem figyelek rá, meg bass*am meg és a szokásos. Persze kiakartam állni magamért és mondtam, hogy ő még soha nem figyelt rám beszélgetés közben. Erre felháborodott és ott hagytam. Kiabált még, hogy ő nem fejezte be, de én igen.

Vissza a mainaphoz:

Ez is Ma . Lemerülta telefonom (nincs mellettem konnektor és fordítgatom a szavakat órán) és kérdezgeti, hogy mitől merült le kivel beszélgettem, kivel cseteltemm. De mikor ő elmegy szórakozni és hajnal 3 kor hívnám, hogy mikor jön és ő merül le az nem baj. mikor egyszer kijött a barátnőm meglátogatni akkor elmentünk egy shisa bárba ahol alkohol sem kapható de mondta, hogy legyek otthon 22 re. Ő még soka nem jött haza éjjel egy előtt csak ha velem megy szórakozni.


És lehet nem jön át a szöveggel,de nehéz elviselni. Elnyomottnak érzem magam, pedig egyáltalán nem vagyok feminista.

(és ez még semmi három oldalnyit tudnék írni.)

Ti mit tennétek, hogy kéne megbeszélni vagy egyáltalán bermi segítség

tanács...

23- N



2018. jan. 31. 19:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szereted, és? Az még nem indok, hogy eltűrd ezt a viselkedést és benne maradj ebben a megalázó, bántalmazó kapcsolatban - mert ez bizony már az, az önértékelésedet már szépen leépítette és ez még csak a kezdet. Ennél a szarnál milliószor jobb egyedül, még ha most nem is látod.
2018. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Itt panaszkodik, hogy milyen rossz a kapcsolata, de nem szakít, mert hát szeretem... Komolyan nem értem az ilyet.
2018. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsot. Meg is fogadom.csak tervezni kell mi hogy lesz... Az utolsónak: remélem nem is fogod megtudni milyen ez! Es ez a nyévogás(om) azért lett kiírva mert nem tudtam magamban tartani és megbeszélni sem senkivel és egy bizonyos megerősítésre volt szükségem. Köszönöm a válaszokat mégegyszer.
2018. jan. 31. 21:20
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, na, na... így nem beszélünk... sem nővel, sem általában senkivel, aki fontos nekünk.

Férfi vagyok, egyetlen egyszer mondtam csúnyát egy csajomra - valamin vitáztunk, és ő bekattanva megfenyegetett, hogy "oké, akkor lefekszem az X-szel" (X az egyik exe volt). Erre kiszakadt belőlem egy káromkodás, de utána még nekem volt lelkifurdalásom és én éreztem magam sz.rul.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha valaki ok nélkül, napi rendszerességgel verbálisan mocskol és bántalmaz, és még el sem gondolkodik a dolgon, hogy talán másképp is viselkedhetne, ha egy csepp lelkifurdalása nincs, azzal szakítani KELL. Azt írod, szereted. Nézz magadba, és gondolkozz el! Tényleg szeretet köt hozzá? Vagy a megszokás, a félelem a bizonytalantól, az egyedülléttől, a változástól?

Tudom, közhelyesen hangzik, de később rettentően bánni fogod az elpazarolt hónapokat, éveket. Azt, hogy nem szakítottál korábban. Azt, hogy hagytad idáig fajulni a dolgokat. Olyan ez, mint mikor helyrerántják a kificamodott végtagot. Lehet, hogy egy ideig elviselhetetlenül fáj, de utána jobb és egészségesebb életet élhetsz.

2018. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 WheneverYouWant ***** válasza:
100%

Tanács van szivem rengeteg... 28 évnyi. Már csak így emlegetem. De a legfontosabb. MENEKÜLJ!

A barátod egy agresszív pszihopata bar om, csak rosszabb lesz. Soha nem lesz igazad semmiben egyre hülyébb leszel a szemében. Hiába teszel meg bármit nem lesz elég jó. Ez nem egy jó nem egy átlagos kapcsolat ez egy rossz kapcsolat. ME NE KÜLJ!

Ne félj attól hogy nem fogsz ettől jobb pasit találni mert hidd el pont az ellentéte igaz ettől rosszabbat nem fogsz találni.

A fiú leírása alapján édesapámra ismertem... Végignéztem a szüleim házasságát. Az elejétől fogva ilyen volt és csak rosszabbodott. Tavaly februárban érte el azt a pontot hogy azt mondtam édesanyámnak hogy egy napot sem maradunk tovább. Még aznap összepakoltunk és eljöttünk. Szerencsére mindig is könnyen megállt a pénz a kezemben és csak szaporodott(hiszen mindig arra gyűjtöttem hogy el tudjak jönni onnan) és azon a ponton volt már annyi hogy vehessek egy szép lakást úgyhogy most itt lakunk édesanyámmal.... békességben, nyugalomban, boldogságban. Három max 4 év és tudok venni neki is egy saját lakást. Ő mindenét otthagyta de sosem bánta meg és ezután sem fogja.

Ha van még kérdésed a pokolról ami rád vár akkor olvasd el Dante: Isteni színjáték c. könyvét Babits fordításban mert a többi elég gagyi vagy Írj privátot.

Ha a leghasznosabb tanácsot akarod hallani: lépj amit ezt elolvastad és ne nézz vissza soha!

28F

2018. febr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A majmos mémet kellene linkelnem hogy mindenki nyugodjon le a pic..ba


Így ne maradj mellette, de egy nyugodt hangnemben lefolytatott beszélgetést még megérdemelnél hogy elmondhassátok mindketten mi az ami zavar, mi az ami elfogadhatatlan. Ha sikerül javítani az jó, ha nem sikerül akkor lépsz tovább.

2018. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Igen ennyit minden/ki megérdemelne... Próbáltam. Még tegnap este is, de nem volt hajlandó szemtől szemben beszélni velem mert játszott (33 éves lesz idén)...


Előbb beszéltünk telefonon kérdezte mire jutottam. Gondolkoztam e.

Mondtam neki,hogy igen gondolkoztam és nem jutottam semmire. Mondam neki,hogy nem hisztizni kellene, mint egy 3 éves. Hanem beszélgetni.

Mondtam :-Mikor tegnap este beültem melléd a kocsiba és kérdeztem, hogy mi a baj akkor nem azt kellett volna, mondani hogy semmi, inkább azt, hogy az a bajom, hogy lemerült a telefonod, az, hogy tovább maradtál bent a suliban. Stb...


Erre azt mondta,hogy aha ja jólvan biztos neked van igazad.

...

Pedig nem az igazamat vagy az ő nem igazát keresem csak a megoldást.

Persze fogunk még beszélni rengeteget a döntésünk előtt, mert nem hiszem hogy jó az ha nem közös megegyezéssel történnek a dolgok, ha viszont semmi nem változik akkor jön a baj, de mindenképpen közlöm vele.

2018. febr. 1. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!