Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az olyan emberről aki lelkileg kihasználja a párját és szakítás utan mindenkinek elmondja a felnagyított hibáit, elhordja Mindennek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem foglalkozom vele,ha minden idiótát komolyan vennék már szétdurrant volna a fejem az idegtől.
2018. febr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Kb ezt csinálta anno az exem. Hát egy idő után magát égette be. És megunta.
2018. febr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Szakítás után szinte mindenki felnagyítja a hibákat. Az egyikük azért mert benne van a tüske, másikuk azért, hogy így kapjon önigazolást arra, hogy valóban ez volt a legjobb döntés.
2018. febr. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Heart of Darkness ***** válasza:
86%
Semmit.. ez sok embernél megszokott. Velem már megesett ez, hogy valaki kihasznált és utána még én lettem a rossz.
2018. febr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt, nem vettem róla tudomást :D Nyilván valóan nem érdekel, hogy ki mit mond rólam, azt mond amit akar... Mindenki akinek mondta ismert engem és mindenki ismerte őt, egyértelmű, hogy ők is gondolkodnak :)


22/F

2018. febr. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mindkét fél verziója nélkül nem fogom benyalni ezt. Engem is vádoltak már ezzel, holott tényleg egy féreg volt az illető, nem nagyítottam fel a hibáit, és nem is használtam ki.
2018. febr. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 exelant ***** válasza:
44%
Én épp most tervezek egy szakítást, mert eddig is sok hibám fel lett róva a tavalyi évben 15 évházasság után, s úgy érzem, nagyon elég volt ebből a kapcsolatból, de úgy érzem, ha még én tenném meg ezt a lépést kezdésnek, nem a párom, vagy anyósomék, akkor még jobban én lennék lehordva mindennek. De ez meg még csak még jobban azt támasztaná alá, ha nem elnézést kérnének, hanem még jobban szidnának, hogy nincs miért együtt maradnunk. Lelkileg még erre készülnöm kell. 15 évet csak nem tud az ember maga mögött hagyni azonnal, maximum ha a háttérből kap valami biztos támaszt, ami segíti a szakítással járó nehézségeken túllépni. Egy válás szerintem mindenkit megvisel valamilyen szinten
2018. febr. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Gond lehet a fejében. Az, hogy ő mit mond, mit híresztel, miről fecseg, csakis kizárólag az ő felelőssége és ő baja. Együttéreznék kezeletlen fájdalmában, biztosan nehéz lehet neki így élni.


Ha lenne is energiám erre, akkor sem tenném ezt...

2018. febr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit gondolok? Ezt hívják úgy, hogy árulás!
2018. febr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az exem is ezt csinalta/ csinalja a mai napig. Mivel mindig csak az en hibaim kwrultok nagyitasra, egy ido utan tajekoztattam oket a sztori masik felerol is....i
2018. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!