Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most, vagy néhány nap múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, vagy néhány nap múlva szakítani egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátnőmről kiderült, hogy hazudozott, átvert, annyira, hogy asszem, szakítás lesz ebből. Mondják: addig üsd a vasat, míg meleg, de néhány nap múlva nagyon fontos vizsgái lesznek, és nem akarom, hogy emiatt ne sikerüljenek neki, tudjátok, hogy van ilyenkor (így is penge élen áll a dolog). Mi a meglátásotok?

2018. febr. 10. 12:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Végül úgy néz ki, nem megcsalásról van szó, csak nem akart egy kényes ügyet elmondani, csak másnap, mert félt, hogy úgysem értettem volna meg, mert hogy gyanakvós vagyok a fiú haverjaival kapcsolatban, és egyből rosszra gondoltam volna, pedig csak segítenie kellett egy barátján - állítólag. Nekem meg gyanús volt, és rajtakaptam, hogy mást csinált, mint amit mondott (nem aludt, hanem kiment a városba). Nem tudom bizonyítani sem azt, hogy megcsalt volna, sem azt, hogy nem, de azt igen, hogy hazudott egyszer-kétszer, mert "félt, hogy nem fogok örülni az adott dolognak, de utólag elmondta volna". (Volt, hogy utólag mondott el így hasonló dolgokat).


Most mit csináljak vele?? :-/

Palimadarat sem akarok csinálni magamból, de túlreagálni sem akarnám, mert amúgy nagyon jól kijövünk, (legalábbis úgy tűnt).

2018. febr. 12. 15:44
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a magad reszerol is kell egy kis onvizsgalat, ami a tulreagalast illeti...

Az pozitiv, hogy legalabb utolag elmondja.


Viszont megmondhatod szepen es kereken, hogy egy kapcsolat bizalomra epul. Igenis akkor elotte mondja el, ha kell segitesz barmiben, bizol benne, de ne utolag mondja el es foleg ne hazudjon, mert te erre nem tudsz igy vele jovot epiteni.


A tulreagalasodon es feltekenysegeden pedig neked kell dolgoznod.


Neked kell eldontened bizol e benne, mennyire ismered, meg tudjatok e beszelni, es ha sikerul akkor boldog eletet ha nem akkor...boldog eletet massal.

2018. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezek nagyjából így már meg is történtek.
2018. febr. 16. 13:05
 14/14 anonim ***** válasza:

Végül mi történt?

Mert az nem oke, hogy hazudik.

2018. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!