Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Eljárok barátokkal, sportolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljárok barátokkal, sportolok stb. de nem segít. Ki volt így és mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatnak idult végül rövid lett belőle az én hibám által.

(spóroltam az érzéseim kifejezésével és azt hitte, nem elég nekem)

Ha elmegyek edzésre, feszültebb vagyok utána, amikor hazaindulok. 0-24 ben pörög a fejem. Kegyetlen érzés.

22/L



2018. febr. 18. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi volt a gond, nem lehet meg megbeszelni vele?
2018. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Beszéltünk róla, nyögvenyelősen ment az egész, éreztem, hogy már nem akarja. Veszett ügy.
2018. febr. 18. 15:18
 3/16 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! Kösd le magad, éld az életed, aztán ha mégis akar egy esélyt adni kettőtöknek, akkor majd lép. Te meg próbáld elengedni magad.
2018. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sok program, sok idő társaságban, barátokkal, sport, hobbi, bármi, ami leköt, olvass, utazz, bulizz, menj a barátokkal bárhova, ahova kedvetek tartja.


A lényeg: kösd le az elméd, a gondolataid, ha kalandozni vagy kattogni kezdesz, akkor foglald le magad, és ne a szobádban ülj hetekig, hanem mozdulj ki a szabad levegőre, érjenek külső ingerek, és jobb lesz idővel.

2018. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Amikor mondtam, hogy változtathatok, akkor azzal indololta a döntését, hogy nem neki kellett volna jeleznie, hanem természetesnek kellet volna lennie, hogy mélyebben kimutatom az érzéseimet.

(bár lehet, hogy csak én hittem azt, hogy komolyat akar)

2018. febr. 18. 15:51
 6/16 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy inkább rád fogja, hogy miattad van a szakítás, pedig ő nem is akar szerintem komolyabban veled lenni a leírtak alapján. Így meg kár miatta szomorkodni.
2018. febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Oké, erre meg azt lehet mondani, hogy nem vagyunk egyformák, és néma gyereknek anyja sem érti szavát. Mindenki abból dolgozik, amit hoz magával, amilyen ő, ha te nem azt szoktad meg, hogy gondolatot kell tudnod olvasni, akkor nem fog menni magától úgy, ahogy ő elvárja, igenis kell kommunikálni. Én képes vagyok ezzel másokat kihozni a sodrukból, hogy nem tudok gondolatot olvasni, és ha látom, hogy valakinek megváltozott a viselkedése irányomban, és fontos számomra, kiprovokálom, hogy mondja ki, mi a fene van, de ez még mindig jobb, mint hogyha bevonul a csigaházába. Csak én már 33 éves vagyok, és a tapasztalataim azt mutatják, hogy erre van szükség, ha valaki magától nem kommunikál, és nem jut eszébe, hogy kellene.
2018. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Február elején történt, azon gondolkozom talán átgondolta a dolgokat. Írjak/Ne ? :/
2018. febr. 18. 16:21
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem írnék neki. Te mindent megtettél, nála a labda.
2018. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Felesleges írni neki, már megpróbáltál vele beszélni, ne fuss utána. Hány évesek vagytok? Gondolom, nem lehetsz valami öreg, majd lesz más, ne ragaszkodj ennyire hozzá.
2018. febr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!