Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Eljárok barátokkal, sportolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljárok barátokkal, sportolok stb. de nem segít. Ki volt így és mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatnak idult végül rövid lett belőle az én hibám által.

(spóroltam az érzéseim kifejezésével és azt hitte, nem elég nekem)

Ha elmegyek edzésre, feszültebb vagyok utána, amikor hazaindulok. 0-24 ben pörög a fejem. Kegyetlen érzés.

22/L



2018. febr. 18. 15:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor azt hiszem megyek és betépek! 😂😂

Köszi a válaszokat :D

2018. febr. 18. 16:28
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem is volt olyan fontos neked a srác.


"spóroltam az érzéseim kifejezésével"


Amit itt leírtál, abból joggal jutott arra, hogy nem szeretted eléggé. Már egy ideje mehetett ez, nem hiszem hogy egy kis dolog miatt szakított.

2018. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk is hasonló volt a helyzet:) Ha még nem volt róla szó akkor mindenképp kérd meg. Ha úgy mint nálunk hogy csak hitegettek 3-4x és sose lett belőle semmi akar nem tudom...
2018. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#12 Inkább azt mondanám, még nem tudtam eldönteni. Friss kapcsolat, úgy voltam vele, bármi megtörténhet. Tehát nem akartam olyan mélyen belemerülni már az elején. Nekem idő kell, deha "lángralobbnan a tűz", akkor az nálam nagyon erős. Sajnos ezt nem várta meg és hibáztatom magam.
2018. febr. 18. 16:47
 15/16 anonim ***** válasza:

Én. Ugyanebben vagyok. Nem segít semmi. Edzéssel levezetem a feszültséget, de eltelik egy óra, aztán megint, mint előtte. Az elmúlt időszakban azon dolgoztam, hogy meglegyen a prémium autóm, amire vágytam, most meglett, a boldogság tartott vagy egy napig, aztán most megint depresszió. Munkába temetkezés sem segít. Nem segít az ivás sem. Minden csak ideig-óráig "segít" vagy addig sem. Azt szeretném, hogy újra együtt legyünk, csak ez segítene.

25F

2018. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet húzni az ilyet a végtelenségig :)

Én is 1 év után dobtam a barátnőm. Kb barátság szinten éreztem a dolgot ha együtt voltunk, ez kicsit kevés egy év után szerintem.


Ő is hasonlót mondott mint te, hogy csak idő kellett volna még... egy év után ezt annyira nem tudom hova tenni.

2018. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!