Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Szeretitek a párotokat, egy hullámhosszon vagytok, mindkettőtöknek hasonló doldog fontosak, egyezik a közös jövöről szőtt tervetek, le is tudnátok élni vele a hátralévő életeteket, DE nincsen jóformán szexuális életetek. Nem érzitek úgy, hogy mint nő is vonzódna hozzátok, viszont érzitek, hogy szeret (pl foglalkozik veled, napközben felhív csak hogy miújság, érdekli mi rörténik veletek, sokszor elmondja, hogy szeret, esténként összebújva tv-ztek, stb) de szex az kb 3 havonta egyszer van és az se valami minőségi



24/N ő 31/F 3 éve vagyunk együtt 2,5 éve együtt is élünk.


2018. febr. 21. 17:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát én- ha már engem kérdezel- pl biztos nem rendezkednék be nyugdíjas üzzemódba 24 évesen. ( 26 vagyok)


HA ez a kérdés 40-50 körül merülne fel és 10-20 év házasság utén, ahol alőtérben a gyerekek és a család vannak, akkor nem szakítanék.


Most viszont igen, ha ezt nem sikerül megoldnai, mert a szex hozzátartozik egy normális párkapcsolathoz nálam. ( Bár valami hasonló probléma van jelenleg nálunk is. Most iygekszem rendbehozni a kapcsolatban ezt a pontot, de biztos, hogy éveket sem akarnék lehúzni így, pláne nem házasodnék.)

2018. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem olyan egetrengetően fontos a szex, hogy ez miatt dobni kellene egy amúgy jó kapcsolatot
2018. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudnék így élni egy férfi mellet, ahhoz túl fontos nekem a szexualitás testileg, lelkileg.
2018. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#4 ekkora baromságot is régen olvastam! 😂
2018. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Előző, pedig nálam ez bejött. Hiába szerettem pl az exem, és jöttünk ki nagyon jól, mindent beárnyékolt h szar volt vele a szex. Folyton azon kattogtam, nem tudtam már élvezni vele azt se ami jó volt, mert kielégületlen voltam. Nem is maradtunk együtt. A vőlegényemmel szuper a szex, nem is játszik akkora szerepet az életünkben, mert tudjuk, hogy jó, nem kell rajta görcsölni.
2018. febr. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ti csak jó barátok vagytok ennyi!

Túltoltátok azzal a dolgot hogy különböző neműek vagytok és akkor azt hittétek hogy már össze is kell jönni egymással!

2018. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tvről le, szexre szoktatnám. Tudod..., Ezek elmében létező dolgok, és ugye köztudott, hogy ott belül minden változtatható. :) Ez méghozzá a legkönnyebb rétegben van.
2018. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!