Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mekkora változást hozott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora változást hozott az életetekben egy nagy szerelem utáni szakítás?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel több mint másfél éve vagyunk együtt, én nagyon szerelmes vagyok belé, azt szeretném ha neki jó lenne mindig minden, mindent megtennék érte. Most olyan helyzet előtt állunk, hogy ő nem tudja, hogy mi lesz, azt mondja szerelmes és szeret de már nem annyira. Nagyon sokat beszélünk a szakításról és attól tartok már csak napok választanak el tőle :'(


Ennek hatására az elmúlt 2 hétben teljesen el vagyok mosódva, nem tudok koncentrálni, folyton figyelmeztetni kell mindenre, nem alszom ki magam, nagyon nehéz elaludni, görcsöl a hasam, gombóc van a torkomban. Nem látom előre az életem 2 hétnél tovább. Nem tudom, mi történne velem, ha szakítunk. Nálatok miket okozott egy nagy csalódás?


Nagyon érzékeny vagyok, sokszor sírok miatta, előtte is, próbál nyugtatgatni, de annyira erősen fáj. Én nem tudom visszatartani, inkább kisírom magam... Csak ez is azt mutatja, hogy mennyire gyenge vagyok.


F/18



2018. febr. 25. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Pár év szenvedést.
2018. febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

18 vagy...mi baj lehet?

felejtsd el a maszlagot, hogy "csak ő kell" persze, hisz nem is voltal meg mással...:O

7szóval szakíts, mond neki te erre a picsogásra nem vagy kiváncsi, ha ő nemtudja, te majd tudod.

szia.

pár napig ki leszel, utána eljársz inni, stb. csinálod ami jólesik.

2018. febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont 18 voltam, amikor az első nagy szerelmem szakított velem. Hasonlóan éreztem magam, mint te, úgy pár hónapig. Fél év után már képes voltam emberként funkcionálni, eljárogattam társaságba, ismerkedtem, de semmi komoly. Szerencsére pont ebben a korban jön az egyetem, továbbtanulás, másik városba költöztem, teljesen új társaság, új ingerek, ez nagyon sokat segített a kizökkentésben. Egy évvel a szakítás után már kutya bajom sem volt. 18 évesen az ember erre van kitalálva, hogy túltegye magát a fiatalkori traumákon. Tanulsz belőle, tök jó, megtudod mivel jár egy szakítás, milyen érzés, a következőt majd könnyebben viseled, nem lesz új az egész. Nem természetes azzal leélni az életed, akivel 16 évesen összeismerkedtél, szóval jobb is, ha még most véget vettek neki, még ha most nagyon fáj is.
2018. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokat számított. Onnantól nem tudtam a férfiakra társként tekinteni.
2018. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mikor először szakított velem egy nagy szerelem, fél évig minden nap sírtam. 1-2 év kellett mire helyrerázódtam. Egyetemre jártam, nyitottam a világ felé, ismerkedtem másokkal stb. A karrieremnek és az önbecsülésemnek nagyon sokat tett. Utána voltam még szerelmes, de sajnos ő is szakított velem... Azóta eltelt megint 2 év, dolgoztam mint a gép, aminek látszik is az eredménye! Remélem még lesz olyan szerencsém, hogy megtaláljam a boldog szerelmet, ezt soha nem szabad feladni!

29

2018. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 évig voltunk együtt. Viszonya volt mellettem.

Képtelen vagyok bízni. Ezért inkább nem is kezdek kapcsolatba. Keresem a jeleket, mikor lép félre az aktuális párom.

Valószínűleg szakember segítségét kell kérnem. Tönkre tett a ex.

2018. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetetlen megjósolni, hogy benned milyen reakciót indít be egy esetleges szakítás. Nem vagyunk egyformák. Én 40 évig azt sem tudtam, mi az a szerelmi bánat. Mindig én léptem ki a kapcsolataimból, én éreztem kevésnek, ami benne volt. Aztán amikor életem (első) nagy szerelme fél év után kiszeretett belőlem, kamatostul kaptam vissza mindazt a bánatot, amit addig én okoztam másoknak.
2018. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Nem szeretnélek jobban elszomorítani, de a párom 8 és fél év után szakított velem, ugyan ezekkel a kamu dumákkal, hogy szeret de nem bírja, és szabad akar lenni ... a végén kiderült, hogy már másik pasija van ... szóval szerintem a párod már másfelé kacsingat. Borzasztó rossz lesz sokáig.

30F

2018. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!