Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok túllépni, ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni, ez normális?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy lánnyal. Kezdetben minden jónak tűnt, de jöttek a problémák. Kiderült, hogy ő mentális problémákkal küzd, és nagyon hullámzó a kedályállapota is. És én sem vagyok egyszerű eset, nagyon sok elfolytott sérelem és csalódás van bennem. Szakítottunk, ő utána nagyon durván elhordott mindennek, és megalázott. Gondoltam egy rossz kapcsolat, és túllépek rajta. De egyszeűen nem megy. Teljesen bezárkóztam, nem tudok olyan lenni mint az előtt. Egyszerűen elveszítettem a hitem a nőkben, az emberekben. És nem hiszem, hogy ezek után már bízni fogok valakiben, vagy önzetlenül segíteni fogok bárkinek is. Hogy felejtsem ezt el? Hogy lépjek túl rajta? Minden altarnatív ötletet elfogadok már. 30+/F

2018. febr. 26. 20:17
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nem érdemes érzelmileg kötődni. Bár annak sincs értelme, ha az ember teljesen begubózik és bizalmatlan, mert akkor meg hiába reméljük, hogy jobb lesz. Nyitni kell a világ felé, muszáj hinni, hogy találunk olyat, aki megfelel.
2018. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!