Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy döntöttem, hogy ma szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy döntöttem, hogy ma szakítok a párommal, mert teljesen másképp gondolkodunk. Érdemes ezért eldobni egy kapcsolatot? 30/N

Figyelt kérdés
Én már elköteleződnék, ő pedig még élne és folyamatosan ebből vannak a konfliktusok. De folyton azon merengek, hogy mi van, ha megbánom azért, mert sosem fogok jobbat találni nála, mert vagy túl nagy igényeim vannak vagy azért, mert tökéletes ember nincs, minden párkapcsolatban megvannak a jó és rossz tulajdonságok. Ti mit gondoltok erről?
2018. márc. 1. 15:20
1 2 3
 11/28 Ypszilon1980 ***** válasza:

Bagatelebb dolog miatt is szakítanak.

Visszatérő problémák, más nézet, más gondolkodásmód az ami szakító ok lehet nálad, ezen gondolkodsz, ami azt jelenti, hogy mindenképpen szakítani fogsz vele, el is döntötted, csak félsz meglépni. Jobb nem lesz vele, csak egyre rosszabb. Na meg nehogy addig halaszd, míg végül ő szakít veled. Ne írd le magad, biztosan találsz olyat, akivel jobban megértitek egymást.

2018. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne veszekedjetek, hanem beszélgessetek! Mit èrt azon a barátod, hogy élni akar? Mi az, amit most megtehet, de nem tehetne meg, ha a férjed lenne? Hogyan képzeli el az életet gyerekkel? Mi az, amiről le kellene mondania apaként? Hol tart most a kapcsolat? Mióta vagytok együtt?
2018. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Másfél éve vagyunk együtt. Nem mondom, hogy azonnal itt és most vegyen feleségül és teherbe ejtsen, mert most még én sem szeretném egyiket sem. De, ha látnám a jelét nála, hogy gondol, tervez a jövőt illetően, de, ha ezt mondom neki, frusztrálva érzi magát és lehurrog, hogy minek kattogni a jövőn.
2018. márc. 1. 15:59
 14/28 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem lehet, hogy te sietteted a dolgot?
2018. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Gál Zoé ***** válasza:
59%
Igen, szakíts!
2018. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Szakíts ha gondolod


Azért az is gáz ha úgy mész férjhez hogy ,,mert lehet nem lenne jobb". A te részedről meg az övéről is.


Attól meg szerintem hogy összeházasodtok semmi sem történne. Akkor is szétmehetnétek bármikor, szóval ez manapság már nem nagy dolog.

2018. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Vannak testi hibáim, nem nagyok de zavarnak. Anyagilag se vagyok nagyon eleresztve. Ezek miatt, ha zátonyra fut egy kapcsolatom, akkor ugyanazt gondolom mint te. Mármint, hogy sose ledz jobb. Na ilyenkor jön az önsanyargatás időszaka....Szakìts!!!!
2018. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én is emiatt szakítottam a közel múltban,csak fél év után és azért,mert nem akart semerre se eljárni és otthon se akart bemutatni.
2018. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondoltam, ha szakítok, nem jobbat nem fogok találni, hanem senkit. (És lőn.)
2018. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Megtörtént. Borzasztó ez az egész de meg kellett tennem.
2018. márc. 1. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!