Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy ezt nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezt nem tudom feldolgozni?

Figyelt kérdés
Az egész történet már 5 évvel ezelőtt történt. Amikor megismerkedtem a jelenlegi barátommal ő még párkapcsolatban élt. Majd lebuktunk ő akkor próbálta menteni a dolgot mert iszonyatos botrány lett ráadásul együtt éltek. Azt mondta az akkori barátnőjének hogy nem is volt velem jó az ágyban. Én ezt visszahallottam a lánytól. Kiadtam az útját. Majd visszakönyörögte magát, szakított a lánnyal és engem választott. A szex azóta se megy, hiába bizonygatja hogy jó velem és azt mondja az akkori mondata csak kegyes hazugság volt a lánynak. Amúgy jó a kapcsolatunk szépen megvagyunk de nekem ez a múltbeli dolog mindig előjön. Mit tehetnék? Szerintetek?
2016. márc. 23. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Erre mondják, hogy Isten nem ver bottal.
2016. márc. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem bírálatot kértem. Mi azóta is együtt vagyunk az meg egy pár hónapos kapcsolat volt. Belémszeretett, csak 1 hónapig ment párhuzamosan a két történet utána szakítottak.
2016. márc. 23. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírod elfogadni a történteket, akkor mi a jóisten haragjáért jöttél vele megint össze?
2016. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szeretjük egymást, és amúgy jó a kapcsolatunk. Ezt a problémát is szeretnénk megoldani. Ehhez kértem segítséget itt.
2016. márc. 23. 18:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Ő lehet, hogy jól megvan, de te nem.

Gondolkozz már egy kicsit!

Ennek így van értelme?

2016. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szakítok. Megoldást keresek. Amúgy van egy 2és féléves kisfiunk is. Nem értem ha van valami probléma miért a szakítást javasolja mindenki. Jah hogy egyszerűbb mint megoldásokat ajanlani a problémára
2016. márc. 23. 19:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel csak fekszel az ágyban, mint egy deszka, próbálj meg mozogni, és nyögni.
2016. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Andrea Henrietta ***** válasza:

Hogyan szokta bizonygatni hogy jó veled?

Mer előfordulhat hogyha csak mondogatja akkor azt te nem akarod vagy nem mered elhinni. Mi nők képesek vagyunk erre...

Próbálja meg minél jobban kimutatni mennyire szereti a veled valü eggyüttléteket. GYakorisággal, váratlan kényeztetésekkel, hosszas orálokkal, közbeni dícséretekkel, meg hasonló. Rá kell érezned a bened rejlő istennőre, arra hogy az adott férfi bármit megtenne azért hogy veled ágybabújhasson. Ha ez valahogy sikerül meglépnetek akkor már nem fog annyira zavarni az a régi mondata. De ehhez ő is sokat kell tegyen.


Ugyanakkor, ha valóban igaz lenne amit rőgen mondott, több mint valószínű hogy nem téged választott volna. Nem gondolod? :)


(Nekem annó segített elterelni a gondolataimat hasonló kellemetlen dolgokról az hogy picit önző voltam, és nem érdekelt más csak az hogy én élvezzem az együttléteket. És ezt az adott párom annyira élvezte hogy ilyen téren bármire rávehettem volna. pedig nem dúlt a L'amour :) )

2016. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
fú a barátod valószínüleg zokni érzelmileg (mivel veled csalta a nőjét és te képes voltál ezek után összejönni vele) .. sajnálom a gyereket, hogy ilyen hazug viselkedésmintákat fog eltanulni :/
2016. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Majd ha lequrvaanyázzák a gyereket, csak bólint 🤣🤣
2018. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!