Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Igazából pár napja szakítottunk.

A lényeg az ,hogy kb 3 hét után összeköltöztünk, mivel nagyon messze lakott tőlem. Nagyon szerelmes voltam bele,meg nagyon boldog is voltam az elején,mivel őt tekintettem először komoly kapcsolatnak,és bíztam is ebben. Nem sokkal jöttek a problémák : azzal kezdődött,hogy nézegette az üzeneteimet,képeimet ,ki volt akadva (1-2 éves képekről beszélünk,mi pedig csak 8 hónapja jöttünk össze),folyamatosan vele voltam,mivel itt nincsenek barátai (és nem is nagyon akart), mindig "viccelődött" ,nekem pedig nem volt vicces ( állandó lúzerozás, néha dagadt(58 kg vagyok) és hasonló finomságok. El is kezdett engem idegesíteni ,hogy egymagasak vagyunk.(pedig az elején nem zavart) Ja,és ha én visszaszóltam, 3 napig nem szólt.

Viszont folyamatosan virágokat hozott, csokikat kaptam tőle, ő azt mondta,hogy ilyeneket ne vegyek komolyan, meg hogy ő velem képzelte el az életét,és tényleg voltak boldog pillanatok. Na ezt meguntam pár napja,és elég volt. Viszont most úgy érzem,hogy hatalmasat hibáztam,és hogy senkinek se fogok kelleni. Ti erről mit gondoltok? Annyira nem tudom,mi legyen...


2018. márc. 18. 19:58
 1/4 Interferencia ***** válasza:
Egyikőtök se normális.
2018. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bántalmazo kapcsolat első lépcsőfoka ez.

Ha a kapcsolat alatt egyre kisebb az önértékelésed, az már egy erős jel. Ne bánd! Nyilván nem tanácsos senkivel 3 hét után összeköltözni. Gyakorlatilag esélytelen, hogy pont jó lesz.

2018. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy hiányolom a macskakörmöket: "kapcsolat" :D
2018. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy fos, nem kapcsolat :D
2018. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!