Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudtam elmondani szakításk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudtam elmondani szakításkor ami bántott Hogy tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés

Közös megegyezés volt, nem újrakezdeni akarom, de most sok dolog miatt rosszul érzem magam. Nem szakított volna velem nem tudom meddig csak mert volt kivel lefeküdni. Én szerettem azért nem vettem észre akkor. De most már mindent értek. Amikor mondtam hogy hagyjuk az egészet olyan természetesnek vette, minha ezt varta volna h mondjam neki.

Akkor nem tudtam mit mondani de most meg tudnám , de nem akarok irni neki mert szerintem semmi értelme meg csak nevetni rajtam szerintem.

Szerencsere nem volt hosszu kapcsolAT de így is megviselt nagyon. 2 hete szakitottunk.


Bocsi ha nem teljesem ertheto.



2018. márc. 26. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd le egy levélben, amit nem küldesz el neki! Ez legalább arra jó, hogy kiadd egy kicsit magadból a feszültséget. Többször is elvégezheted ezt a gyakorlatot.
2018. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
Nem mondhatom el senkinek, elmondom hàt mindenkinek.
2018. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az a baj ezzel, hogy valakinek el kell mondanod, különben felőröl, viszont ne neki, mert annak semmi értelme, főleg ha megkönnyebbült ő is. Ennek már nincs jelentősége, döntöttél.
2018. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Noren, kezded velem?
2018. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ó, ennél már csak az a jobb, ha elmondod, és minden pontodra van kifogása, lehülyéz és lényegében kiderül, hogy ő tökéletes, te meg idióta vagy :D

Ugyanannyit ér, mintha meg sem szólaltál volna, de te tépted a szédat 1-2 órát, bár minek?


Írd le levélben.

2018. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!