Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nincs rá okuk, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs rá okuk, miért viselkednek undorító módon az emberek szakításkor?

Figyelt kérdés
Attól még, hogy valaki már nem szereti a másikat (és nem is tett semmit a másik, amivel megbántotta volna), miért kell tisztességtelenül viselkednie? Gondolok itt olyasmire, mint szándékos keresztülnézés a másikon, érzéketlen nemtörődömség, a szakítás kapcsán tett ígéretek teljes leszarása (olyan ígéretek, amelyeket nem a másik erőszakolt ki, hanem ő tette saját magától!), szóval ilyesmi.

2018. márc. 31. 07:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Sokan inkább a másikat szidják, mintegy a saját hibáikat leplezvén, amik miatt tönkrement a dolog. Nem sokan képesek maguknak bevallani ehelyett, hogy elrontották. És marad a durci.
2018. márc. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember elveszti a szerelmét, tudja hogy soha többé nem csókolhatja, ölelheti sokkal könnyebb úgy továbblépni ha inkább levegőnek nézi és minden kapcsolatot megszakít. Ennek egyre rosszabb verziója mikor keresi a másikban a rosszat hogy legyen miért haraggal gondolni rá. Nem szép dolog de így könnyebb.
2018. márc. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Most tudom hülyén hangzik, de mert már nincs értelme és visszafelé tekintve az időben milyen jól jött volna az a tény/infó (szerintem), hogy amikor szakítasz akkor igazából adod magadat 100%-osan, hisz nincs tétje, nem? Ha atombunkó vagy, akkor TÉNYLEG olyan vagy és max színészkedtél/megjátszottad a kedveset/aranyosat stb. korábban.


Érdekes én még nem szakítottam a magam részéről bunkó módon sosem, higgadtan megdumáltuk a dolgot és kész. Ráadásul az fájt a legjobban az uccsónál, hogy az exem utoljára atom őszinte volt és építő jellegű volt a beszélgetésünk, de ő sem bunkózott, csak jó lett volna ha korábban elmondja az ő általa felmerült "eznemtetszikeket". :|

Fene sem tudja. :)

2018. márc. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Noren1989 ***** válasza:
Mert csalódottak, plusz ez a viselkedès segít elengedni a màsikat.
2018. márc. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%
férfiaknál gyakori, legalábbis az én életemben, hogy egyszer csak elmaradoznak, majd teljesen eltűnnek. nagy szemétségnek gondolom, mert ott hagynak kérdésekkel, reménnyel, stb. több éves kapcsolat után. gyáva féreg az ilyen, komolyan mondom.
2018. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szakításkor általában mindenkiben előjön a másik hibáztatása. Változó ezt ki hogyan kezeli. Voltam már én is bunkó olyannal, aki szakított velem. Idővel lecsillapodnak a hullámok, jobb esetben.
2018. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De nalunk o szakitott, nem en.
2018. márc. 31. 10:50
 8/22 anonim ***** válasza:

# 5

Velem ezt egy nő csinálta meg! :D

2018. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

máskor tedd fel pontosabban a kérdést: ő dobott ki, miért flegmázik mégis?


amúgy lehet valami kisebbségi érzésből, pl. azt hitte, hogy ki akarod dobni, így inkább ő dobott ki. vagy hallott rólad valamit.


milyen ígéretet tett a szakítással kapcsolatban?

2018. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez egyfajta önvédelmi mechanizmus. Ha elhiteti magával, hogy a másik sz.r ember, könnyebb a továbblépés.
2018. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!