Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitott velem eletem szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem eletem szerelme, hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

1,5 evig voltunk egyutt , a kapcsolatunk nem volt zokkenomentes , volt hogy osszekaptunk , de mindig megtudtuk beszelni .Szakitottunk is ,korabban 2x , egyszer az en hibambol .

De vegul mindig kibekultunk es aztmondta sosem tudna elhagyni ,en is nagyon szeretem es ugygondolom mindent meglehet beszelni . O most beleunt a dologba , aztmondta mar nem akarja megprobalni ,volt kozel 2 hete gondolkodni , es a szakitasra jutott . Aztmondta szeret de mar neki nem megy , es jobb ha keresek magamnak olyat aki a kozelben van , tudni illik 70 km vsn koztunk. Meg hogy o sosem akarna nekem rosszat bla bla.. Tovabb kerleltem de csak nem akarta . Nem haraggal valtunk el ,ez 4 napja volt. Neha ramir egy egy hulyeseggel , de komolyan nem lehet vele beszelgetni. Annyira faj mert annyi mindent terveztunk egyutt, es nekem nincs senkim csak o volt . Nem tudom mihez kezdjek ,fel se birok kelni azota az agybol ,folyton sirok .

Mit gondoltok ne keressem aztan majd hatha o meggondolja magat? Vagy irjak neha neki ?

O egy nagyon makacs ember es fele hogy ha hianyoznek is neki ,nem vallana be nekem. Segitsetek . 20l, 22 f



2018. márc. 31. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Hányszor akarod még bebizonyítani magatoknak hogy nem vagytok egymásmellé valók?

Amit most érezték az egy természetes dolog...lehet hogy el fog tartani fêl évig is de csillapdni fog!

Foglald el magad!Sírd ki magad még ha férfi vagy is!

2018. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

En vagyok a lany.

Es ez nem igyvan hogy nem illettunk ossze , minden kapcsolatban vannak vitak ,de mi mindig megbeszeltuk . Sosem volt olyan hogy megcsalas ,hanem apro dolgok. Ugy erzem nelkule semmi ertelme az eletemnek :(

2018. márc. 31. 11:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1,5 év alatt 2x is szakítottatok, veszekedtek mindig és ő életed szerelem :D

Első pofára esés? Akkor mond ilyet az ember.. Sirasd meg, aztán lépj tovább. Ahol 1,5 év alatt ennyi sz.r összegyűlik veszekedés meg szakítás formájában, ott tiszta sor, hogy keresni valótok nincs egymás mellett szeretet ide vagy oda. Kinyírjátok egymást. Fiatalok vagytok, tapasztald meg hogy milyen egy ténylegesen jó működő kapcsolat, mert ez nem volt az.

2018. márc. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem az elso pofara eses sajnos , de vele tenyleg minden tokeletes volt . Az a 2 szakitas is kb 2 napig tartott es meg nagyon az elejen .:( egyutt terveztunk mindent most meg itt tartunk , nem tudom hogyan tovabb mert nincs kedvem semmihez . Koszonom a valaszokat
2018. márc. 31. 11:19
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Igy van dobd el a p*csaba, hatha a budos eletbe tobbet nem leszel szerelmes, mert ugye vannak olyanok akik percenkent szerelembe esnek masba, de van olyan is aki nem tud az lenni csak 1x 2x

Meg biztos majd olyan kapcsolatod lesz, ahol egy darab vita se lesz, olyan lesz a szerelmetek mint a filmekben :D ugyhogy nyugodtan almodozz, ahogy tanacsoljak es meg veletlenul se akard soha megoldani a problemakat, ha a kovetkezo kapcsolatodban is ossze vitatkoztok pl azon hogy Joska nem akarja kivinni a szemetet, akkor azonnal szakits!

Na jo komolyan amugy, ha o mar nem akarja megoldani, akkor nem tudsz mit tenni, de ne keresd most, adj neki idot, ha szeret teged megkeres, es akkor beszeljetek meg kinek mi a hibaja, valtoztassatok rajta es szeressetek egymast! :)

2018. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

"de vele tenyleg minden tokeletes volt " - két szakítás, veszekedések, beleunt a dologba, de tökéletes...

Nekem úgy tűnik, hogy csak szeretnéd, hogy ő legyen "életed tökéletes" szerelme. Félsz a változástól? Vagy attól, hogy egyedül kell lenned?

2018. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Minden kapcsolatban vannak veszekedesek ,nem voltak nap mint naposak. Attol meg lehetett tokeletes , szerettuk egymast .
2018. márc. 31. 11:25
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Figyelj egy valamit nem fogsz csak fel, az élet megy tovább. Emberek jönnek-mennek, olyan hogy igazi nincs csak az adott életszakaszban tűnhet igazinak, amíg mindketten dolgoztok a kapcsolaton. Amint csak te dolgozok rajta és te akarod, onnantól kezdve az a kapcsolat halott és te nem tehetsz semmit csak emelt fővel továbbállsz. Tanulságot vond le ha van és lépj tovább mert mindig jön a következő, ezután is lesz olyan akinél majd azt hiszed, hogy ő a nagy Ő. Több milliárdon élünk a Földön, gondolod, hogy csak egy létezik? Meg fogod tapasztalni majd hogy milyen egy normálisan működő kapcsolat és röhögni fogsz azon, hogy ezt annak hitted. Előbb viszont tapasztalnod kell, mert akkor fogsz rájönni hogy mire van ténylegesen szükség egy jó kapcsolathoz, te mit tudsz nyújtani és mit vársz el a másiktól.
2018. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
"szerettuk egymast ." - múlt idő. Ott a lényeg.
2018. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg mindig szeretem es azt mondta o is..nem mult ido.
2018. márc. 31. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!