Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitott velem eletem szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem eletem szerelme, hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

1,5 evig voltunk egyutt , a kapcsolatunk nem volt zokkenomentes , volt hogy osszekaptunk , de mindig megtudtuk beszelni .Szakitottunk is ,korabban 2x , egyszer az en hibambol .

De vegul mindig kibekultunk es aztmondta sosem tudna elhagyni ,en is nagyon szeretem es ugygondolom mindent meglehet beszelni . O most beleunt a dologba , aztmondta mar nem akarja megprobalni ,volt kozel 2 hete gondolkodni , es a szakitasra jutott . Aztmondta szeret de mar neki nem megy , es jobb ha keresek magamnak olyat aki a kozelben van , tudni illik 70 km vsn koztunk. Meg hogy o sosem akarna nekem rosszat bla bla.. Tovabb kerleltem de csak nem akarta . Nem haraggal valtunk el ,ez 4 napja volt. Neha ramir egy egy hulyeseggel , de komolyan nem lehet vele beszelgetni. Annyira faj mert annyi mindent terveztunk egyutt, es nekem nincs senkim csak o volt . Nem tudom mihez kezdjek ,fel se birok kelni azota az agybol ,folyton sirok .

Mit gondoltok ne keressem aztan majd hatha o meggondolja magat? Vagy irjak neha neki ?

O egy nagyon makacs ember es fele hogy ha hianyoznek is neki ,nem vallana be nekem. Segitsetek . 20l, 22 f



2018. márc. 31. 11:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%
Akkor gyere vele össze megint aztán valami veszekedés miatt szakítsatok megint és gyere ide sírni!
2018. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%
Pedig be kéne látni, hogy ami nem megy, azt nem kéne erőltetni.
2018. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!