Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok ezért, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ezért, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


2 hónapja vagyok együtt a párommal,mondhatni friss még a kapcsolat.


Eddig nagyon jól megvoltunk,de tegnap este megismertem egy új oldalát,jelenleg ott tartok,hogy szakítok,úgy érzem egy éjszaka alatt elmúlt minden érzelmem felé, alig aludtam,de lehet csak a düh és fáradtság beszél belőlem.


Felhívott,egy haverjánál aludt,mert összekapott a bátyjával (együtt laknak albérletben).


Akármit mondtam,segíteni akartam,azt hajtogatta,hogy én nem akarok segíteni,lekezelő stílusban össze-vissza beszélt,sőt azt mondta biztos szerelmes vagyok a bátyjába,ha mellé állok (a bátyja meleg), pedig nem is mondtam ilyet,sőt mondtam is,hogy rám számíthat.


Hallottam a hangján,hogy ittas,próbáltam nyugtatni,le kellett volna rakni rá a telefont,de nem tettem,1 óra után dühös lettem és elküldtem a fenébe,mondtam ma éjszaka már ne is keressen,erre megsértődött.


Ma utazom haza,tudja melyik vonattal jövök,úgy beszéltük kijön elém (mikor még józan volt),de kétlem,hogy kifog jönni ahogy kiütötte magát,de ha kijön nem tudom mit fogok neki mondani,lehet nem teszi zsebre,aztán lehet én leszek kidobva,kitudja..


Az apja alkoholista volt,szóval most elgondolkodtam,alapjáraton elég csendes,rendes srác,mikor beteg voltam főzött rám meg ilyesmik,de ezt az oldalát eddig nem láttam.


Én nem is kerestem, egyenlőre nem is fogom,majd ő keres,ha kipihente magát,de elgondolkodtam,hogy jobb most lezárni az egészet,de lehet meg tudjuk beszélni ezt..


Kellemes húsvétot mindenkinek!

25/L (30/F)


2018. ápr. 2. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Mindenkinek van rossz oldala.
2018. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha ennyitől kibukik, mi lesz később? Ha tényleg nagy probléma lesz? Amúgy aki alkoholista , annak mindig lesz oka inni. Halmokban állnak a normális férfiak akik a feneküket a földhöz vernék ha lenne párjuk. Erre ti az ilyenek választjátok... pff...
2018. ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítanék.


Mindenkinek van rossz oldala, igen, de ha a problémákat így oldja meg, hogy leissza magát plusz még bunkó is, az semmi jót nem jelent.

2018. ápr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Te se aludtál,ő is másnapos. Nem lehet îgy jó döntést hozni. Majd 1-2nap múlva kipigenve józan tiszta fejjel .


Én pár éve szerencsére annyi önismeretre tettem szert,tudom ha fáradt vagyok nem tudok jó döntést hozni,inkább "alszok rá egyet".


2es. Te biztos egy sokat csalódott pasi vagy. Ettől nem lesz neked jobb.

2018. ápr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Mindenkinek van rossz napja.

Az ivás itt a nagyobb gond.

Megbeszélném a dolgokat.

2018. ápr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát pedig tényleg mindenkinek van egy rosszabbik oldala,ami felett egy érzelmileg megterhelö helyzetben el tudja veszteni a kontrollt. Nyilván vannak határok. Nálam ez azért még megérne egy megbeszélést,de sok körülmény van itt amùgy,amiröl nem esett szó,és befolyásolná hogyan állok a dolgokhoz.
2018. ápr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Felhívott a vonaton úgy beszélt mintha semmi nem történt volna, mintha a régi lenne, ki akar jönni elém megbeszélni, de én jelenleg nem akarom, de kénytelen leszek, nekem nem megy ilyen könnyen a felejtés.. Próbálok megnyugodni, összeszedni a gondolataimat amíg utazom.
2018. ápr. 2. 10:22
 8/11 anonim ***** válasza:
veszekedések előfordulnak.
2018. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám vele megbeszélni, de az ivás tényleg nyugtalanító. Vegyük azt, ha összeköltöznétek a jövőben és valamin összekaptok, akkor is így fogja lereagálni? Elhúz otthonról meg leissza magát?
2018. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy itt még nem tudod,hogy az ivás a jelleméhez tartozik e vagy rossz pillanatban kaptad el. Sajnos ez még képlékeny.

Mindazonáltal a beszélgetés során kifejezheted,hogy mi a véleményed az ivászatról,mit gondolsz a tegnapi viselkedéséről és,hogy te ezt nem fogod csak úgy elfelejteni.

Egyenlőre várd meg mit hoztok ki a beszélgetésből. Ha pedig együtt maradtok légy óvatos és figyelmes. Ha több kalandja lesz az alkohollal,akkor nincs mese...

(Nameg az se mindegy min vesztek össze a testvérével)

2018. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!