Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyszerűen nem visz rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy szakítsak. De miért nem? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem vagyok olyan, aki könnyen felad bármit is, a kapcsolataimra sem ez jellemző.

Viszont eljutottam egy olyan szintre, hogy úgy érzem, innen nincs tovább. Én mindent megtettem, amit tudtam, Ő az, aki nem tud rám lassan 3 hete 10 percet szánni, hogy alkalmunk legyen megbeszélni a problémákat. A legutóbbi üzenetemet is csak látta, de 3 napja nem írt rá semmit. Én könyörögni nem fogok, elegem van és úgy érzem, hogy az egyetlen megoldás a szakítás, mert ő nyilván nem akar tenni semmit, én meg nem tudok már mit tenni, mert ő látható módon lesz@rja.


De a remény ott van bennem és félek, hogy valamit elmulasztok azzal, ha most szakítok, vagy rosszul döntök.

Ezt hogyan lehet lekűzdeni, vagy elhesegetni ezt a gondolatot?


Ideges, feszült és szomorú vagyok 3 hete, úgyhogy valamit lépnem kell, de fogalmam sincs, hogy mit tegyek.


2018. ápr. 6. 14:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%
Tévúton vagy. Veled már szakítottak.
2018. ápr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Rúgjad ki. Ha hetek óta nem keres, akkor ő ezt már részéről lezárta, csak formálisan azért nem ő szakít veled, mert sok nőnek presztízskérdés az, hogy ne őt rakják ki, hanem ő rakja ki azt, aki már nem kell neki. Férfiak többségének nem hiányzik az, hogy sértett nőkkel legyen tele a múltja.
2018. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!