Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom feldolgozni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hugi* kérdése:

Nem tudom feldolgozni azt hogy megcsaltak! Mit tegyek? Akiket megcsaltak mit tettek?

Figyelt kérdés
Mâr lassan 1 éve történt hogy a barátom megcsalt! Nagyon megalázott.Letiport. Volt pár hònapos kapcsolatom... de az én részemről kudarcba fulladt. O azota is boldogan él a nővel... Én már nem szeretem... de mérhetetlen haragot érzek ìrânta! A baratnője egyfolytaba nyomoz utánam. Nem értem hogy miért! Békén hagyom őket! csak bosszant hogy én miért érdeklem őt!. Köszönöm a Válaszokat!26N.
2018. ápr. 7. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

tökre megértem.

ezt a bosszúérzetet és tehetetlenséget különösen.

én azután nyugodtam meg, miután revánsot tudtam venni.


tehát ő ártott nekem, és tettem róla, hogy ne ússza meg.


az az életfilozófiám, hogy nem bántok senkit, DE ha valaki bánt engem, akkor megvédem magam, vagy visszafizetem.


a pozitív pszichológia persze erre azt mondja, h. meg kell bocsátani, el kell engedni, lárifári...


nekem csak az segített, hogy megleckéztettem azt az illetőt, nem sértettem törvényt vagy ilyesmi, de sikerült rém kínos helyzetbe hoznom, és mások számára is kiderült, mekkora ***


azóta nyugodtabb vagyok.


szemet szemért...

2018. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas nagy arcul csapás ez az ember egojának. Én iszonyu dühöt, agressziót, gyűlöletet éreztem és tehetetlenséget bosszú vággyal megfűszerezve.


Aztán miután teret engedtem az érzéseimnek és nem nyomtam el hanem próbáltam megélni minden jobb lett.


Mikor ez megvolt tudatosan észérvekkel próbáltam megértetni magammal hogy nincs semmi gond és inkább örüljek hogy vége ha valaki ilyet tesz az nem érdemli meg hogy sirankozzak utána.


Ehhez nekem kicsit több mint fél év kellett egy 3 éves kapcsolatról volt szó.


Hidd el neked is idő kell csak, lehet kicsit több de meglatod minden elmúlik.


Én is azt hittem hogy soha nem lesz újra bizalmam soha nem leszek szerelmes. De aztán miután sikerült elengednem ezt az egészet akkor találkoztam valakivel és minden értelmét nyert.


Kitártast, fel a fejjel. Próbáld lekötni a figyelmed mással. Sportolj valamit.


24N

2018. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

kb én is azt éreztem mint a 2-es válaszoló...

"Én iszonyu dühöt, agressziót, gyűlöletet éreztem és tehetetlenséget bosszú vággyal megfűszerezve. " iszonyú haragot és dühöt és bosszút...


Amíg teljesen túlléptem rajta kb 8 hónap biztos volt. Hiába volt ez idő alatt más attól még agyban lelkileg nehéz volt.


32/f

2018. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem idegesített az egész,inkább csak a tény bosszantott kicsit,mivel az akivel megcsalt,még véletlenül se volt jobb nálam,nem volt mire irigykednem.Átgondoltam mi vezetett idáig,és tény,hogy akkor nagyon elhanyagoltam az illetőt.Persze a bizalomnak annyi volt.Úgy vagyok vele,ha valaki menni akar,hadd menjen,mert ha nem szeret teljes mértékben,nem kell velem lenni.
2018. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb 3 éve már... Mostanra elengedtem a dolgot, nem haragszom rá, nem passzoltunk ez volt az oka mindennek. Még meg is locsoltam húsvétkor, remélem megtalálja akivel boldog lehetne, és remélem én is....
2018. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elváltam. Több, mint fél év volt, mire túl tudtam tenni magam lelkileg a "lecserélésemen". Az vígasztal, hogy az új nővel állítólag sokat veszekednek és közös ismerősök szerint nem boldog. Rám is féltékeny a nő, pedig nincs miért.


A harag is normális. Majd elmúlik és átveszi a közöny a helyét.

2018. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2es válaszolo vagyok. Azt elfelejtettem írni hogy aztán így több mint egy évvel később teljesen véletlenül megtudtam hogy azzal akivel megcsalt már nincs is együtt. Nem jött össze nekik. Nem kellett bosszút állnom a karma megoldotta a dolgot úgy tűnik. :D
2018. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
mázlista vagy 7-es. nekem bosszút kellett állnom, és persze ezt sokan elítélik de nekem jól esett :)
2018. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, az élet néha igazságot szolgáltat. :) nekem nagyon nem volt mivel bosszút állni. Így hagytam az egészet. De úgy tűnik mégis mindenki megkapja a tetteiert a jutalmat/büntetést így vagy úgy.
2018. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!