Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Külföld vs. Párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföld vs. Párkapcsolat?

Figyelt kérdés

6,5 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve együtt is élünk az én lakásomban. Régebben is megjegyezte néha, hogy egy adott országban szeretne élni, dolgozni, de nagyon álmodozó típus. Most elhatározta magát, múlt héten megvolt az első állásinterjúja skype-on.

Választás elé állított: menjek vele vagy szakítsunk. Majdnem 7 évet kidobna a kukába... Engem ideköt a lakáshitel, a barátok és én nem szeretnék patkányként elmenekülni itthonról.

Távkapcsolatot egyikünk se szeretne. Próbálom meggyőzni, hogy maradjon, itthon is tud érvényesülni, de mindig is makacs volt.

Felajánlotta, hogy kiköltözik tőlem, de olyan érzésem van, hogyha most elengedem, akkor többet nem látom... Hogyan lehet ezt feldolgozni, hogy fontosabb neki egy idegen ország mint egy élete végéig szóló boldog párkapcsolat? Hogy eldobott engem a bizonytalanért?


2018. ápr. 9. 15:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

"Felajánlotta, hogy kiköltözik tőlem, de olyan érzésem van, hogyha most elengedem, akkor többet nem látom"


És miért félsz, hogy nem látod többé azt az embert, aki ennyi év után simán eldob magától?

2018. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%

Mondjuk akkor a különbözetet utald el neki,amit kint megkeresne,ennyi.

Igaza van,az,hogy te meg egy rugalmatlan ember vagy,egyészi szociális probléma.


Teljesen jól teszi amit tesz vagy vele mész vagy szakítottok,esetleg ajánld fel,hogy amit kint megkeresne a különbözetet odaadod neki minden hónapban(ez nem tetszene szerintem).

Nem bizonytalan,miért te nem lehetsz bizonytalan?

Ma együtt vagytok holnap le is léphetsz vagy meghal ő vagy te.


Párkapcsolat bármikor lehet,egy jó karrier nem terem minden bokorban.

2018. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%

Igaza van,hogy ki akar menni. Hogy tud itthon érvényesülni? Közmunkásként? Hagyjuk már.


Ha menni akar had menjen. Lehet neked kidobásnak tűnik,de neki pedig egy új és talán jobb életnek. Felajánlotta,hogy vele tarthatsz. Legalább nem hiteget vagy ver át. Gerincesen elmondta. Egyébként ebből az országból csak menekülni lehet...

2018. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Noren1989 ***** válasza:
0%

Szerintem jól érzed.


Hogy majd hogy dolgozod fel...

mi nem tudjuk, esetleg pia, qrvák, ilyesmi.

Mondd, hogy te vagy a férfi a buliba...

2018. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy neki fontos. Örülj, hogy nem akkor derült ki, amikor a gyermeketeket vártad volna.
2018. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
O nem akar veled lenni, te menekulo patkanynak tartod. Mi a kerdes igazabol? :"DDDD
2018. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%

Tehát adja fel az álmait és éhezzen itthon szerintetek.


Úgy látom ti kocsit,lakást,luxust mind mind párkapcsolatból meg szeretetből veszitek.


Jó nektek,tanitsatok engem is.


Tehát mivel nem akar éhezni a kérdező párja plusz céltudatos ezért nem szereti kérdezőt.

Érdekes.

2018. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta szívvel engedd el. Ha nem megy ki, egy életen át bánni fogja, és ez mindig ott fog állni köztetek.
2018. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem egy komoly párkapcsolatban nem döntünk el mindent csak úgy egymagunk, hanem elsősorban megbeszéljük a másikkal, és közösen hozzuk meg a döntéseket. Aztán ha nem egyezik a véleményünk, akkor megpróbálunk kompromisszumot kötni, ami mindkét félnek megfelelhet. Ha ez nem megy, akkor van a szakítás.


Szerintem nem vagy neki fontos, mert konkrétan ultimátumot adott neked, meg sem beszélte veled, ki se kérte a véleményedet. Jobban jársz nélküle.

2018. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Vagy 2 hete a külföldi életről vitázunk, pro-kontra. Én se engedek, ő se enged... Első kérdése mondjuk az volt, hogy mi a véleményem az adott országról és gondolkodtam e már a külföldi lehetőségekről.

Nem munkanélküli, jó munkája van, neki magasabb a fizetése... Nem tudom mi ez nála.

Már a házzasság-gyereket is megemlítettem, mert hiába közöltem vele kapcsolat elején, hogy NEM, ő akkoris ezeket akarta.

Magyarország a HAZÁJA, csak a gyávák menekülnek el, mi lesz így Magyarországgal, ha minden normális ember lelép?! Küzdeni kell érte és nem elmenni más országba,mert ott könnyebb.

2018. ápr. 9. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!