Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Külföld vs. Párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföld vs. Párkapcsolat?

Figyelt kérdés

6,5 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve együtt is élünk az én lakásomban. Régebben is megjegyezte néha, hogy egy adott országban szeretne élni, dolgozni, de nagyon álmodozó típus. Most elhatározta magát, múlt héten megvolt az első állásinterjúja skype-on.

Választás elé állított: menjek vele vagy szakítsunk. Majdnem 7 évet kidobna a kukába... Engem ideköt a lakáshitel, a barátok és én nem szeretnék patkányként elmenekülni itthonról.

Távkapcsolatot egyikünk se szeretne. Próbálom meggyőzni, hogy maradjon, itthon is tud érvényesülni, de mindig is makacs volt.

Felajánlotta, hogy kiköltözik tőlem, de olyan érzésem van, hogyha most elengedem, akkor többet nem látom... Hogyan lehet ezt feldolgozni, hogy fontosabb neki egy idegen ország mint egy élete végéig szóló boldog párkapcsolat? Hogy eldobott engem a bizonytalanért?


2018. ápr. 9. 15:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

,,Borzasztó, hogy az emberek többsége tényleg pénztől teszi függővé a boldogságot és a boldogulást egyáltalán..."

Akkor miből boldoguljon?

Miből veszi meg ami neki kell?

Miből fog nyaralni,utazni?

Miből vesz ruhát?

Miből lesznek élményei?

Ezek tudod mind mind PÉNZ.


"mert ha nem magántanárhoz jár, akkor már nem is lehet belőle sikeres és boldog ember, ugye?"

De,azonban nézd meg a magyarokat,nézd csak meg,mennyi sikeres fiatal szaladgál és mennyi beszél nyelveket.


Nézd csak meg,amikor a hülye magyar beleüvölt a külföldi arcába,hogy a ,,HÁRMAS VILLAMOS,ÉRTED? OTT VAN BALRAAA".

Nekem kell mindig kisegítenem a külföldit,mert a magyar nem beszél nyelveket,de ugyanez munkahelyen.

Előző egyik cégemnél,volt egy forma jött interjúzni,kb. a vezetőm 2 perc után kiküldte mert nem tudott angolul.

Plusz tudod egy gyereknek gyerekkorban kell fejleszteni pluszban ,mert amit a suliba tanulnak az kevés ehhez hozzá kell jócskán tanulni,fejleszti törődni vele.


Pont erről beszélek utolsó,én a gyerekemnek egy f_sza minden szinten bőséges életet akarok,amikor meg van mindene plusz olyan tanításokat kap amit sehol máshol és úgy indítom el az életben,hogy egy karakán vagány igazi férfi vagy nő legyen belőle aki az életben megállja a helyét és harmónikus boldog.

Ezért tartanak itt a fiatalok 85%-a,hogy frusztrált meg semmit nem tud meg borzalmasak,számolni áááááá,százalék.

Megfelelően kommunikálni,azt sem tudják hogyan épül fel egy CV egy állásinterjú,hogyan kell megfűzni a HR-st,hogy megkapd azt a fizut például.


Erre nem gondolnak a szegény vagy átlagos szülők.

Ezzel szemben ahol anyuka apuka sikeres vagy arra törekszik,hogy a gyereke sikeres legyen és nem csak szeretet kap,mert ez édeskevés nézd meg a gyerekeiket,sikeresek,boldogok,nem frusztráltak.

Mert olyan mindsetet kap a gyerek akkora tudást hatalmat,oktatást.

Meg lehet nézni általában egy ilyen gyerek mire viszi és egy olyan gyerek ahol kap ugyan szeretetet de megfelelő fejlesztést oktatást nem.


Pont ezekből lesznek a Balázskák,meg a nőgyűlölő pesszimista mindig mástól várom a megoldást emberek.

2018. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!