Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Külföld vs. Párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföld vs. Párkapcsolat?

Figyelt kérdés

6,5 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve együtt is élünk az én lakásomban. Régebben is megjegyezte néha, hogy egy adott országban szeretne élni, dolgozni, de nagyon álmodozó típus. Most elhatározta magát, múlt héten megvolt az első állásinterjúja skype-on.

Választás elé állított: menjek vele vagy szakítsunk. Majdnem 7 évet kidobna a kukába... Engem ideköt a lakáshitel, a barátok és én nem szeretnék patkányként elmenekülni itthonról.

Távkapcsolatot egyikünk se szeretne. Próbálom meggyőzni, hogy maradjon, itthon is tud érvényesülni, de mindig is makacs volt.

Felajánlotta, hogy kiköltözik tőlem, de olyan érzésem van, hogyha most elengedem, akkor többet nem látom... Hogyan lehet ezt feldolgozni, hogy fontosabb neki egy idegen ország mint egy élete végéig szóló boldog párkapcsolat? Hogy eldobott engem a bizonytalanért?


2018. ápr. 9. 15:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
Jaaa mar ertem... ez ilyen valasztasokat meglovagolo kamu kerdes.
2018. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%
Barátok miatt maradni? Ugyan hagyjuk már. Ekkora kicsinyesség nincs :))) Aki jobb életre vágyik az patkányként menekül? Hát téged meg honnan szalasztottak? Ekkora demagóg nőtől úgy menekülnék mint patkány a méreg elől.
2018. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt az értékekkel is probléma van. Neked a szerelem/ szeretet a fontosabb és a családalapítás. Neki viszont a legfontosabb a pénz és a karrier. Más a prioritás nálad is és nála is. Én is dolgoztam külföldön, ott sem fenékig tejföl az élet, egyáltalán el tudna helyezkedni a szakmájában? Mert ha nem, akkor talán 1 picivel jobb lesz az életminősége. Én nem dobnám el az értékes párkapcsolatomat a pénzért. Inkább szerényebben élek, de boldogan.
2018. ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
25%

Mondjuk az nála ez,hogy kint sokkal jobban kereshet,jah és a karrier lehetőség is sokkal több.


,,Magyarország a HAZÁJA, csak a gyávák menekülnek el, mi lesz így Magyarországgal, ha minden normális ember lelép?! Küzdeni kell érte és nem elmenni más országba,mert ott könnyebb."

Értem akkor az uncsim is gyáva mert kint konkrétan vice president fejlesztő volt,most saját cége van USA-ban.

Nagyon gyáva egy alak,majd monbdom neki,egy könnycseppet és elfog hullajtani.


De tovább megyek másik ismim Googlenél fejlesztő, mondjuk megkeresi egy 30 millás lakás árát egy év alatt simán úgy,hogy élsz mint MArci hevesen.

Nagyon gyáva és szemét ő is tudom tudom.

Itthon is megkeresed ezt a pénzt ugye?

Itthon is simán kihozol lízingelve egy Audi A5-st a szalonból ami max 600 euró havi költség,te meg bekeresel mondjuk minimum 8000 eurót.


Küzdj akkor,meg nem látom azt a nagy küzdést.

Küzdhetsz magyarkodhatsz de abból nem lesz a s.gged alatt egy Audi A5-s nem lesz belőle normális kecód se.

De küzdj megéri,szenvedj,a magyar akkor élvezi ha fáj.

Akkora fájdalomtestetek van,hogy borzalmas.

2018. ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%

"Hogy eldobott engem a bizonytalanért"


Nem a bizonytalanért dob el, hanem épphogy a tutiért. Főleg, ha ahogy írod, piacképes a szakmája, és már állásinterjúkon is túl van, tehát felkészülten, konkrét állásra megy ki, nem pedig csak a vakvilágba. Ez az álmodozástól igen messze van.


Az amúgy fel sem merül, hogy kimész vele mondjuk egy évre kalandként, aztán meglátod? A lakáshitel pont egy olyan dolog, amit könnyű távolból fizetni, hát még ha kiadod valami ismerősnek addig is...

2018. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
29%

"Küzdhetsz magyarkodhatsz de abból nem lesz a s.gged alatt egy Audi A5"


Hát igen, vannak akiknek ez jelenti a boldogságot. Aztán mikor pár év elteltével ráeszmél, hogy abban a bizonyos A5-ösben egyedül ül, ugyanúgy mint ahogy a nagy kecójában egyedül ébred reggelente (esetleg valami alkalmi nővel) akkor majd eszébe jut, hogy mennyire jó lett volna szerényebb körülmények között családot alapítani és szeretetben felnevelni a gyerekeit.


Szomorú, hogy az emberek csak két végletben gondolkodnak, vagy éhenhalás vagy dúsgazdagság ... pedig van még pár opció a kettő közt.

2018. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen vitázni?


Ha kapott állásajánlatot még SZÉP, hogy megy, és ha szeretnéd, nem próbálnád zsarolni meg visszahúzni!


Exem sem véletlenül az exem. Kaptam ajánlatot Svájcba, ő totál elzárkózott attól, hogy velem jöjjön, én meg nem fogok senki miatt kihagyni egy ilyen lehetőséget.


Szakítottam vele, kijöttem. Eltelt x év, és azóta már együtt élek a párommal.


Életem legjobb döntése volt, hogy nem hagytam magam, és leléptem, minden sokkal jobb, könnyebb.

2018. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Te milyen jogon akarod őt megakadályozni, megfosztani az álmától?
2018. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

,,majd eszébe jut, hogy mennyire jó lett volna szerényebb körülmények között családot alapítani és szeretetben felnevelni a gyerekeit."


Igen és kérdezem én miből fogod azt a gyereket a legjobb iskolákba járatni?

Mondjuk nem állami f_s intézménybe küldeni hanem magánsuliba utána meg külföldi egyetemre mondjuk Dániába,vagy Angliába esetleg USA-ba?

Ez a baj,hogy megint nem gondolkodunk,hogy azt a gyereket fel is kell nevelni és,hogy ha egy ,,belevaló f_sza csávót" akarsz viszont látni nem egy lelki nyomorékot aki depis meg pesszimista akkor igenis kell rengeteg pénz a felnevelésre,nem iPhonera célzok hanem oktatására,mert aki állami iskilába engedi a gyerekét az egy felelőtlen buta ember már elnézést.


Magánsuli meg nem két fillér hozzá nyelvórák,hogy már gyerekként legalább 2 nyelven beszéljen.

Aztán elit egyetemen helyt álljon külföldön most soroltam egy 20 misis kiadást.


Ezt szeretetből akarod finanszírozni vagy hogyan?

Szeretetből nem lesz sikeres a gyereked az életben sőt életrevaló se lesz.

Viszont a mai magyarok 95%-a életből felmentett szerencsétlenség,ez az igazság(pont emiatt a gondolkodás végett,hogy szerényen és alapok nélkül gyártanak gyereket).


Szeretetből nem lesz elit diplomája meg nyelvtudása sem,sőt tovább megyek elit munkahelye/vállalkozása se lesz,viszont frusztrált annál inkább aki soselátottp_nát kategóriát gazdagítja,mert a felelőtlen szülei nem tudták megfelelően elindítani az életben.


Mindig azt mondom pulyát csinálni mindenki tud csak teleélvezem a párom p_náját és ennyi.

Vulgáris de ez az igazság,azonban,hogy ez a gyerek egy belevaló életrevaló sikeres boldog ember legyen na oda már más is kell rengeteg tudás meg mindsetbeli eltérés.

2018. ápr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Borzasztó, hogy az emberek többsége tényleg pénztől teszi függővé a boldogságot és a boldogulást egyáltalán... mert ha nem magántanárhoz jár, akkor már nem is lehet belőle sikeres és boldog ember, ugye?
2018. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!