Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok/Nők! Nálatok ez hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Nálatok ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Este még szenvedélyesen csókolóztok, másnap meg szakítasz ugyanazzal az illetővel. Én férfiként nem tudnék ilyet csinálni, hogy tudjátok ezt megtenni? Nem volt veszekedés, megcsalás.
2018. ápr. 21. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondom neked, hogy ez nem attól függ, hogy mi van a lábad között, akkor azzal nem fogsz megelégedni, ugye?

Vannak férfiak dögivel, akik nem úgy gondolkodnak, mint te. Vannak nők, akik úgy gondolkodnak mint te. Személyfüggő...

2018. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem férfi csinálta ugyanezt. Én meg soha nem tudnék ilyet meglépni.

Úgyhogy adom az első választ.


22N

2018. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmmel meg hónapokon át szupercuki volt a férje,a tenyerén hordozta a terhessége alatt,elhalmozta ajándékokkal,kb.minden éjszaka szenvedélyesen szeretkeztek - az nap előestéjén is mikor kiderült,hogy 2 éve! félre kefél a pasi.Na,én meg ezt nem tudnám megtenni nőként.
2018. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt sem értem,hogy tudják egyesek a nő fejéhez vágni,akihez hónapokig járnak,hogy ,,de hát amúgy nincs is még semmi köztünk!",de oké,feldolgoztam.Sok a gyökér.
2018. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!