Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, fiúk! Ti ezért szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ti ezért szakítanátok? Ha a párotok nem tartana elég nőiesnek/férfiasnak és ezt ki is mondaná?

Figyelt kérdés

Ha sokszor kellene azt hallonotok, hogy nem vagy elég nőies, lehetnél nőiesebb / nem vagy egy férfias jelenség, lehetnél férfiasabb stb.

Én úgy lennék vele, hogy akkor szakítsunk és keressen olyat, aki elég nőies/férfias.


2018. ápr. 26. 16:01
 1/9 iamaveryniceguy ***** válasza:
95%
Soha nem kritizáltam egy páromat sem és nem tűrném el ha ő ezt tenné. Tehát igen, szakítanék.
2018. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
leszűrném hogy nem hazudik :D
2018. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ezt nem tudta, mielőtt a párod lett? Utána ne reklamáljon, de felőlem kereshet nőiesebb nőt, én nem fogok senki kedvéért megváltozni. Nem csak ha sokszor kell hallanom, hanem akkor is ha kevésszer. Én ilyen vagyok amikor megismert akkor is ilyen voltam.
2018. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem szakítanék, mert most igaza lenne. Amikor megismertük egymást, akkor kockás hasam volt, vastagabb volt a karom és mindenem sokkal szálkásabb volt. Az utóbbi három évben nagyon leeresztettem a sok munka és a költözések miatt. Most már nem tudok egy kézzel húzódszkodni és pár kilóméter futás után már kivagyok. Szóval jogos lenne a panasz.

Amúgy még mindig jobb ha szól, mint az amikor egy kapcsolatban a nő meghízik, a pasi sörhasat növeszt, de nem szólnak miatta, csak szép lassan megundorodnak egymástól.

2018. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kapcsolatotok elején is ezt szóvá tette, vagy csak mostanság?

Lehet, hogy okot adtál rá, ami miatt ezt a kijelentést teszi rád állandóan, és biztos addig fogja hajtogatni, míg észbe nem kapsz, hogy változtatni kéne, olyanná kéne visszaválnod, mint megismerkedésetekkor voltál.


Egyébként attól, hogy kapcsolatban van valaki, nem kéne elhagynia magát, mert ezzel pont az ellenkezőjét fogja elérni, ergó, nem fog a párja már úgy vonzódni hozzá külsőleg. Az, hogy belsőleg megmarad, hát az lehet, hogy kb 50 éves korig meg kevés.

2018. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azonnal szakítanék, nem kérdés.
2018. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Belsőre érti, nem feltétlen külsőre.
2018. ápr. 26. 16:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor szüntesd meg az okot. Gondolom kijelentette, hogy mik azok a tulajdonságaid amik zavarják.

És mik azok, megkérdezhetem?

2018. ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Leszűrném hogy nem szeret.
2018. ápr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!