Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a barátnőm. Mihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
A tegnapi nap során szakított velem életem legelső igazi szerelme. Egy évig voltunk csak együtt, de én azt hittem ő az igazi. Jelenleg teljes ürességet érzek és kétségbe vagyok esve. Se tanulni, enni, olvasni, filmezni, bulizni nem tudok. Tudom az idő segít, de jelenleg nem tudom mit kezdjek magammal és csak nézek ki a fejemből, van valami ötletetek amivel lehetne segíteni ezen? Nagyon hálás lennék, köszönöm.

2018. ápr. 28. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hódítsd vissza!
2018. ápr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 exelant ***** válasza:
A visszahódítás sajnos kétséges dolog. Megpróbálkozhatsz vele, kétesélyes a dolog sajnos nagyon. Nem egy embertől hallottam már, akik különmentek a párjukkal, hogy a párjuk hiába akarja újrakezdeni a kapcsolatukat, ők már csak dacból is mindig nemet mondanak. Az idő kiforrhatja azt, vajon hiányoztok e még egymásnak, és kellő erősséggel e, hajlik e mindkettőtök e kellőképp az újrakezdésre emiatt, de ha az esetleges kezdeményezésedre-kezdeményezéseidre mindig nemet fog mondani, ne erőltesd ezt kérlek sokáig. Inkább megalázó lenne ez már egy idő után. Én itt ezt az ismerőseimtől hallogatom vissza, akik ilyen cipőben járnak, akikhez most vissza akarnak jövögetni a párjaik. Már fel sem veszik a telefonjaikat, ha hívja őket a régi párjuk, az meg szerencsétlen ragaszkodna, foggal -körömmel. Nem könnyű ez, főleg ha tudod, hogy nem Akárkivel szakadt meg a kapcsolatod, de inkább keress új partnert, főleg ha 1-2 próbálkozás után is mindig elutasítást kapsz. Várj ki kis időt, mérlegelhessen ő is magában, hiányzol e neki vagy sem. Ha nincs erre ideje , mert túl korán próbálkozol újra, akkor is nemleges választ kaphatsz, de persze túl soká se keresd megint, mert akkor meg már ennyi idő után főleg mit akarsz, mindkettő miatt kaphatsz dacos elutasítást.
2018. ápr. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A visszahódítás esélytelen. Megpróbáltam, nem ment. Nem akarok többet próbálkozni.
2018. ápr. 29. 08:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Hú, de sokat próbálkozhattál 1 NAP (!) elteltével! 1 nap még semmi! Még, jó, hogy visszautasított... Hagyj egy kis időt a dolgoknak, hogy mindketten át tudjátok gondolni, mit is éreztek pontosan. Ha sürgeted, azzal semmire sem mész. Hetek, hónapok vagy akár ÉVEK is eltelhetnek mire újrakezdés, vagy felejtés lehet.

Amit meg kell most tanulnod az a türelem! Legelső szerelemből is lehet igazi szerelem, csak lehet még nem álltatok készen a dolgokra. Tedd félre az egódat! Ne sajnáltasd magad és ne hibáztasd a másikat, mert ezekkel a dolgokkal nem mész semmire. Arra gondolj, hogy hogyan lehetne jobb, hogyan tudnátok jobban működni egymással.

2018. ápr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálok eljárni bulizni, meg ismerkedek. Hátha jön majd egy jobb. Ezt meg hagyom, ha úgy gondolja majd akkor megkeres, persze még, ha időben.
2018. ápr. 29. 08:53
 6/6 anonim válasza:

Szia!

azóta mi történt veled/veletek? vissza hódítodtad vagy talaltal mást :) ?

2018. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!