Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tapasztalatok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok arról, hogy szakítás után valaki újra felkereste a szerelmét és folytatásért könyörgött?

Figyelt kérdés

Milyen volt a fogadtatás? Főleg arra az oldalra vagyok kiváncsi, akivel szakítottak és ennek ellenére nem tudott lemondani a párjáról. Mondjuk pár hónapra rá, de akár egy év vagy évek múltán kereste fel. Ki tett már ilyet, illetve ki bánta meg? Volt olyan akinek jobb lett a kapcsolata utána és megérte? Persze abban az esetben ha visszafogadták.


Hamvában holt ötlet, ha szeretném ezt idővel megtenni?



2018. ápr. 28. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Csináltam én is, hülyeség volt, ráadásul pasiként... Volt, amikor ő jött vissza hozzám, hülyeség.


Aminek vége, azt hagyni kell, van más nő a világon.

2018. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Mi kb. 4 évig voltunk együtt. Ez alatt egyszer volt egy kb. egy hónapos "mosolyszünetünk" (én szakítottam). Akkor is én kértem, hogy próbáljuk meg újra, újra összejöttünk, rá másfél évre megint szakítottunk (ismét én). Ennek már jó fél éve. Nagyon megbántam, az elmúlt hetekben írtam is neki, hogy üljünk le, beszéljünk... Így másodjára már arra se volt hajlandó. Teljes mértékben az én hibám, ezzel tisztában vagyok, de elfogadom a döntését.


Szerintem egy próbát megér. A mi sztorink végül nem happy end-del zárult (egyelőre), de amikor először kértem, hogy kezdjük újra, még volt másfél boldog évünk együtt. Hajrá :)

2018. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Második, csakhogy nálunk ő szakított :(
2018. ápr. 28. 18:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a volt párom csinálta.Egyszer talált mást persze tagadta elküldtem kapott új esélyt.Aztán megint elment jó félév után megint vissza.Én nem hiszem hogy adnék több esélyt neki.Lehet évek múlva rájön mit veszített.
2018. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most valami ilyesmit próbálok... Ő szakított. Írtam neki, kicsit beszéltünk, majd eltűnt. Összeszedem magam és írok neki újra.
2018. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Jah, volt ilyen. Felesleges idopazarlás, ha ő szakított veled.
2018. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintek is felesleges időpazarlás. Én csináltam olyat,hogy ráírtam fél év után. Beszéltünk hébe hóba,aztán kiderült számomra,hogy ő kis potyaszexet látott a dolog mögött..:D Jobban jártam volna,ha hallgatok a kb ezer tanácsra,miszerint nem jó ötlet. Igaz,hogy én szakítottam,de akkor sem esett jól. Annyit nyertem,hogy a saját hibámból tanultam,másrészt pedig nem úgy éldegélek,hogy nem próbáltam meg. Van az úgy,hogy megpróbálod és nem jön be....
2018. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

taktikusan nekilátva nem hamvába holt ötlet,nekem már működött.

de könyörögve esélytelen,mert ott egy érték csökkentett állapotban próbálsz meg valamit eladni neki amire nincsen szüksége.

ilyesmivel csak még biztosabbá teszed benne,hogy jól döntött szakításkor.

de ha az árút úgy tálalod,hogy arra igény van,mások is egyértelműen akarják,versenyhelyzetet teremtesz amiben te vagy a választó a döntő,nem pedig ő,nem könyörögsz nem depizel,nem esdekelsz,akkor esélyes,hogy vevő lehet rá.

gondolj vissza arra,hogy akkor milyen voltál amikor megismerted amikor és amiért beléd szeretett.

ezt az állapotot kell újra előidézni feltúrbózva.

2018. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Em vagyok a no. A parom szakitott velem, 2 ev utan. Osszecsaptak a fejunk folott a hullamok, sok negatov dolog tortent akkoriban. Tehat szakitott, mondvan o mar nem azt erzi amit azelott, nem szerelmes. En teljesen kivoltam. Egy-ket hetig meg szerettem volna ha folytatjuk (nem mergesen valtunk el, neha beszeltunk), aztam rajottem ha menni akar hat menjen, bar meg voltam gyozodve rola hogy ilyen egyszeruen nincs, mi egy eletre osszetartozunk. De elfogadtam a donteset. Majd a szakitas utan kb masfel-2 honapra egyik este sirva hivott fel. Szo szot kovetett, a hazam ele jott. Kibekultunk es azota is (6eve) egyutt vagyunk, hazasok es van ket gyerekunk.

Nimcs kizarva egyaltalan hogy nalatok is jo vege lehet a dolognak. Ha massal megtortent, veletek is megtortenhet, en szurkolok!

2018. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9. ez annyira megható :( és túl ismerős a szitu.. nálunk is ugyanez van, összecsaptak a hullámok és ránk omlott egy tonna sz*r... csak az a baj, hogy én még veszekedtem is és szerinte tönkrement a kapcsolat, nagyon biztosnak tűnt a dolgában, és véglegesnek látszik a szakítás.. így látta jobbnak, de tudom, hogy neki is fáj, nem kicsit. Viszont én is pont így érzem, ahogy te akkor.. hogy ilyen nincs és túl sorsszerű volt a találkozásunk, úgy voltunk egymással, hogy nem hittük el hogy ilyen létezik. Mármint ilyen szerelem. Ezért nem tudom elfogadni, hogy vége, de csöndben vagyok és várok, reménykedem még, hátha... és köszönöm :)
2018. ápr. 28. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!