Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Hagyjam vagy ne?

Figyelt kérdés
A következő a problemam , parom és én egy év után szétmentunk vagyis ő szakított velem mert túl sok volt a veszekedes számára és ő nyugit akar .. szeretem meg öt , és szerintem ő is szeret engem . Vasárnap történt ez a dolog és azóta nem beszéltünk egészen keddig ,akkor telefonban megint elmondta hogy nincs ertelme nekem más srác kell stb tegnap este pedig irt egy üzenetet hogy szomorú és ha van idom hívjam fel . Felhívtam majd mondta hogy nagyon dühös és csalódott stb stb .. illetve nem tudja hogy kiábrándult e vagy csak haragszik rám . Nekem ez iszonyatosan nehéz mert míg o ezeket nem tudja én tudom hogy akármennyire is voltak problemaink ha tényleg akarjuk megtudjuk beszélni és valtoztatni az egészen és nagyon rosszul esik hogy ilyenről beszelunk hogy kiabrandult belőlem . Mondta hogy neki kellene most ez a hét hogy letisztazza és hogy ne is keressem stb . Szerintetek várjak vagy hagyjam ? Mert azt sem szeretném hogyha össze is jövünk nem fog már úgy szeretni engem illetve csak meg nagyobb szenvedés lenne ! Lehet csak azért érzem azt hogy nem tudom elengedni mert meg friss és felek az újtol? Nektek volt esetleg olyan hogy szakítás után megint megprobaltatok? És ha igen mi sült ki belőle?
2018. máj. 3. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Illúzió. Amikről beszéotek, nem létezik.

Ne hagyd. Nőjetek fel.

2018. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sose próbáltam újra, mert sosem szakítottam komoly ok nélkül.
2018. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg kicsit " bizarr" a dolog... szerintem nincs sok tapasztalatba hátatok mögött és ez nem bántás... senki nem úgy születik. De hogy válaszoljak: igen, hagyd most békén, hamarosan tisztábban fogsz látni...
2018. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!