Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom mit csináljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dina0119 kérdése:

Nem tudom mit csináljak a párommal? Vele maradjak vagy hagyjam el?

Figyelt kérdés
Lehet hogy elfogtok ítélni,de így alakultak a dolgok és nem tudom most mitévő legyek.Van egy 7-éves gyerekem akinek az apukája elhagyott.Megismerkedtem egy sráccal ,ő elfogadta a gyermekem sőt a mai napig úgy tekint rá mintha a saját gyereke lenne.Tavaly meginogtam vele kapcsolatban.Besokkaltam vagy nem is tudom igazából de megismerkedtem egy sráccal akivel csak beszélgettünk illetve ha elmentem barátnőmmel szórakozni akkor ott találkoztunk.Kb fél évig tartott ez a beszélgetés.Nem történt semmi köztünk soha.Sikerült a párommal helyre hozni a dolgokat.De sajnos ez eddig tartot.Kb 3-hónapja megint az érzem hogy nem szeretem.3-hónap alatt 2x feküdtünk le,ami igazából miattam van mert én nem szeretnék vele lefeküdni.Az utóbbi időben sokat veszekedtünk a gyereknevelésben sem értünk egyet,nem tudja fegyelmezni a gyerekem mert fél attól hogy megutálja majd ez miatt.Hiába mondák sokan hogy ez nem jó,és ezzel a gyerekem vissza is él vele,Most kezd kamaszodni és bizony néha úgy viselkedik vele ahogy nem kellene,de ő még akkor sem szól rá,mindig hogy szóljak én.Munkahelyet váltottam és kb 1-hónapja megismerkedtem egy sráccal aki 21-éves én pedig 33vagyok.Nem volt köztünk semmi egész addig míg a páromnak nem mondtam azt hogy befejeztem szeretném ha elkötözne a közös albérletből.Még itt lakik de kb 2-hét múlva már költözik el.De ugye ő szeretné ha megtudnánk beszélni.Egyszerűen nem tudom mi legyen.Hogy most csak ez az új kapcsolat miatt gondolom így vagy tényleg jobb lenne hagyni ezt a dolgot.Félek az új kapcsolattól is hisz ő 21-éves,bár a korához képest elég érett.Meghaltak a szülei így elég korán kellett neki felnőni.A gyerekemmel kapcsolatban is azt mondta nem tudja milyen mert nem volt neki még ilyen,de megpróbálni attól meg lehet.Szerintetek mit csináljak?Teljesen tanácstalan vagyok,mert mindenki azt mondja a környezetemben hogy jól gondoljam át mert egy ilyen jó embert mint a volt párom nem találok még egyet.
2017. ápr. 13. 06:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Kamaszodik a 7 éves gyerek?!
2017. ápr. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Gondolod, hogy egy 21 éves takony nevelni fogja más gyerekét?
2017. ápr. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

21 eves fiu nem fog veled osszekoltozni,meg akkor se,ha nincs gyereked. Ezt a terhet plane nem fogja vallalni.

N

2017. ápr. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam.Nem kamaszodik hanem a dackorszakát éli.Én segítséget szeretnék kérni nem kritizálást.Soha senki nem tudhatja senki hogy alakul az élete.Azt hogy 21 éves neveli én sem tudom.De az tény hogy nem úgy viselkedik mint a mai 21évesek.
2017. ápr. 13. 06:33
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Inkabb egy a gyerekedre koncentralj. A sztori vegere mar nem is hanyadik sracnal jartunk. 33 eves felnott kisgyerekes anyakent meg ne 21 eves farkak utan rohangalj mar, mert ez a naivitas ennyi iodsen mar kinos.
2017. ápr. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
-egy, *idosen, persze.
2017. ápr. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a sráccal már kár lenne összeköltözni, mert majd úgyis jön a következő 21 éves pasi.
2017. ápr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég vicces ez az egész, a sztori végére már elvesztettem a fonalat, hogy hányadik fiatal srácba voltál szerelmes. Szerintem te éretlen vagy egy komoly kapcsolatra, kár volt gyereket vállalnod. Csak ő szívja meg, hogy ilyen anyja van, aki úgy cserélgetni a pasikat, mint én az alsónadrágomat.
2017. ápr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

34eves anyakent mondom nem tesz jot a gyerekednek ha pasirol pasira ugralsz.

Egy 21eves mas eletszituacioban van mint te,egyreszt nagy valoszinuseggel nem tart ki melletted evekig,masreszt a gyereked sem erti h kikoltozik az egyik es be a masik.

7 eves gyerek mar nem dackorszakol.

Nem vitatom h esetleg az eddigi parkapcsolatod nem a szamodra megfelelo,azt sem h erre az vilagitott ra h folyton masok tetszenek mint a parod, de nem megoldas egyikbol a masikba ugralni.

Ha nem szereted ES nem akarod megjavitani,jogos hogy nem szeretnel egyutt elni vele.De ulj le a gyerekeddel,beszeld meg h ez van,gyaszold meg es ha majd kitart melletted a 21eveske,akkor vond be a csaladi eletedbe.Te is ossze vagy zavarodva.Nem egy uj kapcsolat a megoldas hanem helyretenni a dolgokat.

2017. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Ennyi idősen váltam, két gyerekkel. Nem a levegőbe beszélek.


Ez az új pasi fejvesztve fog menekülni pár hónap múlva. Legkésőbb.

Gondolj bele: a mostani pasid se tudja nevelni a gyereket, nem hogy egy 21 éves, aki maga is még félig gyerek. Ennyi idősen neki a komoly kapcsolat egy évet jelent. Neked, kisgyerekes anyaként ez normális esetben egy életet, de legalábbis nem azt, hogy a lányod mellett évente váltakoznak a huszonéves nevelőapák.


Így főleg nem értem, miért tőlük várod, hogy neveljék a lányodat. Az teljes mértékben a te hibád, hogy ilyen hangot meg mer ütni a pároddal. A dackorszakon túlvan, még nem kamaszodik: egyszerűen csak neveletlen és elhanyagolt. Ami nem is csoda, ha sűrűn váltakozó apukák adják egymásnak a kilincset, te meg tőlük várod, hogy fegyelmezzék.

Egyelőre az a helyzet, hogy nem vagy képes megállapodni. Így teljesen a te felelősséged a gyereked, mivel te vagy az egyetlen biztos pont számára.

Most azt hagyjuk, hogy milyen példát mutatsz a lányoknak ezzel, hogy 14 évesen már nem tudja összeszámolni, hogy hány pasival éltetek egy fedél alatt (majd rájössz, ha tényleg kamaszodni kezd...) De tessék már 33 évesen úgy viselkedni, mint egy anya! Neked most (is) azt kell szem előtt tartani, hogy a gyerekednek mi a legjobb! Biztonságos, kiszámítható, rendezett hátteret kell biztosítanod!


Nem azt mondom, hogy legyél apáca. De egy 7 éves kisgyereknek nem kell tudnia semmit az anyja viharos szerelmi életéről. Csak azt mutasd be, akivel már komoly a kapcsolat, és azzal költözz össze, akivel képes vagy egy évtizedet lehúzni. Ehhez az kell, hogy a problémákat meg tudod oldani, és képes vagy kitartani akkor is, ha jön a kísértés.


Azt is át kell látnod 33 évesen, hogy most a saját "húspiaci értéked" nullázod le a pi.csába. Egy férfinak egyáltalán nem mindegy, hogy milyen az előéleted. Egy nem fiatal nő, kisgyerekkel már nem ugyanonnan indul. De az se mindegy, hogy 10 éves házasság után váltál, de lát benned lehetőséget, hogy tartós kapcsolatban legyetek. Vagy: tudja, hogy ott a gyerek apja, az ex élettárs, akit lecseréltél egy kamaszra, most meg vadászol a következő áldozatra.

Mindez persze megfejelve egy neveletlen, szemtelen gyerekkel, aki megszokta, hogy a lábát törölheti az épp aktuális pasidba.

(Nem kell a rizsa, hogy a te gyereked nem ilyen, mikor tisztán és világosan leírod, hogy de.)


Ha lenne egy kis eszed, akkor örülsz, hogy találtál olyan párt, aki szereti a lányod, ragaszkodik hozzád és szeret, és tisztába teszed a nevelési elveket. Hogy nyugodtan rá lehet szólni, attól még szereti, ha lesz előtte tekintélye. A kiscsajnak meg állapodott a grabancát, hogy vagy viselkedik, vagy kihúzza nálad a gyufát. Aztán sűrű bocsánatkérések közepette a húsvéti hosszú hétvége alatt lezavartok napi egy-két békülős szexet.

A fellángolásokat meg hagyd meg a lányodnak, lassan időszerű lesz. Te se fogsz örülni, ha az első 21 éves kölyök miatt felrúg mindent és elb.sza az életét, mert épp szerelmes.

2017. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!