Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek miért csinálja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja? Mit tegyek? Ne irjak vissza?

Figyelt kérdés
A következő a problemam , a parom szakitott velem kb egy hete .. teljesen kivoltam az első hétben de most kezdem már jobban érezni magam az első napokban meg nem tudtam megállni hogy irjak neki (nem könyörgés csak leírtam hogy hianyzik stb ) de ő eléggé “hideg” volt velem majd elhatároztam hogy nem érdekel mert ha ő el tudott hagyni mondvacsinalt indokok miatt akkor valoszinuleg nem is szeretett . Most egy héttel később felbukkant és egy ket dolgot visszakovetel pl amit közösen vettünk matrac stb .. mondtam hogy elviheti de csak akkor ha kifizeti a felet erre annyira felhúzta magát hogy most az összes benzin költséget követeli amikor átjött hozzam mikor együtt haza mentünk annak a költséget stb .. egyszerűen az Ex barátom gerinctelen vagy ez valamiféle reakció a fiúknál ? Ugyanis a volt parom is szinte mindent elakart tőlem vinni és venni ? Volt valakinek hasonló ?
2018. máj. 7. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt, de az ilyet letiltani/törölni mindenhonnan. Nekem az exem kidobta a kis vánkosomat és a papucsomat, amiket nagyon szerettem, mert fél évig csak mondtam, h fogok menni érte, de végül sosem volt időm elmenni.. Nem csináltam belőle ribilliót, mert felnőttek vagyunk...
2018. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Én soha semmit nem kértem vissza az exeimtől. Kérdésedre válaszolva az exed egy tahó, "fizesd ki amit akar" aztán meg töröld ki az életedből, írd meg neki, hogy többet ne zaklasson.
2018. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elég bunkó az exed, mert ha kell neki valami a közösből, akkor azt miért nem közölte amikor elment. Így utólag már...

Ennek ellenére azt mondom, légy nagyvonalú, és add oda neki, vigye, gondolom, marad még nálad is a közös dolgokból. Fogd fel úgy, hogy ez volt az ára, hogy megszabadulj tőle. Természetesen szögezd le, hogy érje be ennyivel, és nem akarod többet látni. Ha ír, tiltod.


Ezek csak tárgyak, minden pótolható.


(azért a matrac esetén nem tudom, hogy van-e másik ágy, ahol aludnál, azt megkérdezném tőle, hogy elnézné, hogy aludj a rácsokon vagy a földön? Bunkó dolog ilyet kérni, de már csak azért is hozzá vágnám, hogy még az se emlékeztesse rá, hogy azon a matracon aludtunk együtt. Vigye az izzadságszagommal együtt :-)

2018. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazabol ami az övé volt azt visszaküldtem neki egyből ez az egy közös volt hogy matrac de mivel csak egyszemélyes és csak ő használta és én is fizettem bele ezért unfairnak tartom hogy én adjam oda neki miközben ő meg elvitte az én régi matracomat magahoz, arról nem beszélve hogy karácsonyra kérte tőlem a 60ezer forintos ajandekot (megvettem neki ) ő meg azt adta ajándékba hogy augusztusban elmegyunk nyaralni amiből kifizeti a hotel felet , repjegyet már elutaltam neki ami 120ezer volt (nyilván elbuktam mert nem lehet lemondani ) illetve a hotelt neki nem kell fizetni mert le tudja mondani erre én is mondhatnám hogy jó akkor fizesd ki nekem hiszen ez az ajandkom volt ! De nem teszem mert úgy vagyok vele ez egy drága tanulópenz volt de jobb a békesség .. és most követeli rajtam az összes benzin pénzt ..úgy hogy tudta hogy nekem nincs jogsim és mivel nincs tömegközlekedés nem tudtam volna átmenni sehogy ..
2018. máj. 7. 15:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi köze az anyagiakhoz, ez egyfajta düh megtorlás szerintem. Ne foglalkozz vele, ha meg idegesít, akkor add vissza, aztán menjen, jobban megéri, mint idegeskedni.
2018. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért a benzinpénz az egy kicsit más kérdés, hiszen akkor ő akart veled lenni, ő furikázott szívesen, vagyis zívességből, szívességért pedig nem kérünk pénzt, főleg nem utólag.

Mondd meg, hogy annak idején nem közölte veled, hogy taxiként funkcionál, mert ha mondja, hogy pénzért visz, akkor te nem vetted volna igénybe.

Ilyebn hülyeséget, mint ez a pasi ki tud találni...

Ha elfogadsz egy tanácsot, nagyon építsd le, ne kommunikálj vele, mert nagyon utálhat, ha ennyire kicsinyes, és ennyire ki akar veled cseszni.

2018. máj. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja. és még annyi, hogy a pasi szerint akkor te most forintosítsd, hogy hányszor mostad ki utána a wc-t, vagy főztél, mosogattál rá, ilyenek?

Nem szabad belemenni ebbe, ignoráld, tiltsd, jelentsd hogy zaklat, vagy kérj segítséget ismerőseidtől.

Ezek után azt is megértem, hogy a matracot sem adod, végül is, te döntöd el, de így, vagy úgy tiltsd ki az életedből.

2018. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!