Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek fog még keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fog még keresni az exem?

Figyelt kérdés
9hónapig voltunk együtt,én voltam neki az első.Nagyon szerettük egymást,ő készül egyetemre,én csak az építőiparba dolgozom.A szülei nemtudtak a kapcsolatunkról mert félt elmondani,de folytom igérgette hogy majd elmondja,mert hogy nemfognak elfogadni.most fog érettségizni és januártól alig találkoztunk mert nagyon sokat tanul.Másfél hónapja úgy összevesztünk hogy szakitottunk,de még aznap megkeresett es bocsanatot kert.Ra egy honapjara valasztas ele alitottam hogy vagy elmondja a szuleinek vagy szakitunk,mert nem akartam hazugsagban elni es siman belement a szakitasba,mar 2hete hogy kulon vagyunk es meg nem is keres.szerintetek mi lehet az oka?

2018. máj. 10. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Mi lehet az oka?

"Ra egy honapjara valasztas ele alitottam hogy vagy elmondja a szuleinek vagy szakitunk"

Ez. Senki nem tolerálja, ha ilyen választás elé állítják, mert ez a maga módján már a zsarolással is felér. Ha akarsz tőle még valamit, keresd te.

2018. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondtam neki hogy érettsegi után mondja el,o aztmondta akkorsem,enis toleraltam hogy igergette nekem 9honapig.es ez nekem ugy jon le hogy szegyell.
2018. máj. 10. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:

1. erettsegi utan, tehat meg dedos vagy ennek ellenere a Felnott kategoriaba irod ki a kerdesedet.


2.mi a banatert keresne egy ilyen ostobat??

2018. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.22vagyok

2.Miert lennek ostoba?

2018. máj. 10. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
4evet dobtam ki hasonlo szitura.Hagyd nem fog soha fel valalni es te csak tonkre teszed magad! 9honap..semmi..en 4evet dobtam ki.Idovel el mulik nyugi
2018. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért akarod, hogy keressen?


Ezek után örülj neki, hogy megszabadultál tőle.

2018. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!