Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítás után kijön rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás után kijön rajtam a depresszió, azt éljem ki meg át, vagy fojtsam el mert nem jó?

Figyelt kérdés
Még régebben volt egy barátom akivel 10 hónap után szakítottunk. Elég fiatalka voltam még akkor, viszont nagyon mély depresszióba estem. Akkor csak annyit éreztem hogy soha többé nem akarok párkapcsolatot, nem nekem való, stb és meg akartam halni. Mármint ténylegesen meg is próbáltam. És később mondták nekem kívülről hogy ez depresszió volt. Aztán túléltem és lett egy másik barátom jópár évvel később. Kb 2 év után másfél hónapja hogy szakítottunk. És most megint kezdem ugyanazokat érezni. Már volt a mindenki más hibáztatása. Jelenleg az önvádlás és önsajnálat ideje van, de közben már kezdek elhatárolódni a társadalomtól, ugyanúgy mint évekkel ezelőtt. És ez után fognak jönni a mélyponton az öngyilkossági kísérletek. Nem akarok megint olyan lenni mint akkor, félek ezúttal nem élném túl. Egyrészről pont ezért küzdeni akarok ellne, nagyjából még tudom is tartani magam, nincs akkora káosz se a fejemben se a lelkemben mint akkor. Viszont azt is tudom, hogy ha meg elfolytom, az megintcsak nem egészséges és kihat a szervezetemre. Hogy lehet egy ilyet egészségesen meggyászolni vagy hogy mondják ezt egyáltalán?
2018. máj. 10. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,fontos,hogy tudd ez teljesen normális ,hogy most egy kisebb depressziot erzel..

Nekem is most ért veget 2 hete a kapcsolatom és az elso egy hetben total ki voltam és sirtam most eljutottam odaig,hogy ugyanugy fáj de mar nem sirok..a legfontosabb,hogy el tudd engedni a kapcsolatodat és megtalálni benne a jot.. elsonek is tisztazd le magadban,hogy miert jutottatok el idáig és miert alakulhatott ki benned vagy benne ez,hogy jobb kulon.Sajnos a mai vilagban nagyon nehez megtalalni onmagunkat és elvezni egyedul is az eletet hiszen az ember tarsas leny de muszaj elfogadni,hogy mindegy ki lesz az eletedben a legfontosabb mindig onmagad lesz es el kell fogadnod magad es szeretned kell onmagad..Nálunk pl a párom szakitott ami elegge megviselt hiszen én szerettem es szeretem.mindent megtettem volna erte es jo voltam hozza,nagyon nehez volt kimasznom abbol a godorbol,hogy onmagamban kerestem a hibat es mindennap az volt a fejemben,hogy mit rontottam el..deee SEMMIT..ha a masik nem akar az eleted része lenni akkor az az o dontese es valoszinuleg neked is egy tars kell aki szinten az eleted resze akar lenni es kitart melletted joban rosszban ..Nagyon sok videot neztem YOUTUBE-on az elengedesrol...nekem nagyon sokat segitett..

2018. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!