Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátnőmmel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel és most kórházban van öngyilkossággal próbálkozott. Nem akarom hogy megölje magát. Nem tudom mit csináljak, szerintetek?

Figyelt kérdés

Ő azt akarja hogy béküljünk ki. 4 évig voltunk együtt. Ha nem békülök vele ki szerintetek megtenne?

24 éves.

25f


2018. máj. 11. 21:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
65%
Semmit, az ő baja, én egy ilyesmivel zsaroló emberrel alapból nem is akarnék együtt lenni.
2018. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
62%
A csaj nem normális.
2018. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
74%

Menekülj, a legnagyobb jóindulattal írom mindezt!


Tíz év gyötrelem után hagytam el a volt vőlegényem, ugyanezeket csinálta velem, amiket leírtál. Minden lehetséges módon vissza akart szerezni, ő is öngyilkossággal fenyegetőzött, kirúgtak miatta a munkahelyemről is, mert odajött balhézni. Rám támadt, betört a lakásomba ... stb. teljesen bekattant, egyre durvább dolgokkal akart rávenni, hogy menjek vissza hozzá. Számtalanszor megvert, azt is közölte, hogy ha lesz valakim, az illetőt és engem is megöl. Betegesen féltékeny volt, pont ezért hagytam el. Még az Édesanyámmal sem találkozhattam, sőt, olyan féltékeny volt az öcsémre, hogy a hároméves öcsémet nem mertem megölelni, ha jelen volt az exem is.

Életem legjobb döntése volt megszabadulni tőle!


MENEKÜLJ ! ! !

2018. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
16%
Had ölje meg magát. Nem a te dolgod
2018. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!