Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátnőmmel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel és most kórházban van öngyilkossággal próbálkozott. Nem akarom hogy megölje magát. Nem tudom mit csináljak, szerintetek?

Figyelt kérdés

Ő azt akarja hogy béküljünk ki. 4 évig voltunk együtt. Ha nem békülök vele ki szerintetek megtenne?

24 éves.

25f


2018. máj. 11. 21:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
10es aki öngyilkoskodik azt eleve olyan osztályra viszik. Nem kell külön hozni pszicholóhust. Volt egy autó balesetem,volt egy srác a szobában. Ő vizsgaidőszakban mosogatás közben elájúlt egy késsel a kezében amit magába szúrt. Lehet öngyilkosság ,lehet baleset. De ő hozzá is jártak pszichológusok meg kellett győznie őket hogy baleset volt.
2018. máj. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%
Ha gyógyszerezte magát akkor csak figyelemfelhívás, nem kell annyira komolyan venni.
2018. máj. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Ő azt hitte nem fogják megtalálni mert a huga ment a barátjához és azt mondta hogy hétfőn jön haza de aztán összevesztek és hazament.
2018. máj. 12. 09:26
 14/24 A kérdező kommentje:
Azért szakítottam mert mindenkire féltékeny volt még a tesómra is. Barátaimmal sehova nem mehettem soha. Szüleimhez mehettem de csak hétvégén. Telomat mindennap átnézte ,a beszélgetéseimet is, előzményeket. 1 héten 1x volt szex nekem az kevés volt és azt sem hagyta hogy maszturbáljak.
2018. máj. 12. 09:46
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell új esélyt adnod neki, most jó helyen van, szakértők foglalkoznak vele, esetleg beszélj az orvosával, ha ezzel könnyítesz a lelkiismereteden, de nem normális az sem, amit a kapcsolatban csinált, és az sem, hogy öngyilkosságot kísérelt meg.
2018. máj. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
42%

Fejezzétek már be ezt a hülye "figyelemfelhívásozást", meg hogy "az öngyilkossági zsarolás önzőség."


Mi van, ha tényleg meg akart halni? Gondolom, bele se tudtok gondolni, milyen az ha, ha valaki valóban szuicid gondolatokkal küzd, és csak ebben látja a kiutat.


22/N

2018. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%
"Gondolom, bele se tudtok gondolni, milyen az ha, ha valaki valóban szuicid gondolatokkal küzd, és csak ebben látja a kiutat. " - Beteg, és nem egy párkapcsolat kell neki, hanem orvosok.
2018. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, ez a csaj beteg. Tènyleg.

Elhiszem, hogy szereted, de magadat teszed tönkre, ha engedsz a zsarolàsànak.

Amit leírtàl, az nagyon durva. Persze te tudod, hogy mennyire tudnàl egy ilyen nővel együtt élni. Hiszen valamiért szakítottàl...

Ha most megbocsàtasz, akkor legközelebb, ha megint eleged lesz, megint meg fogja próbàlni, hiszen az jön le majd neki, hogy ez egy olyan zsarolàsi módszer, ami bejön.

Csak elképzelhető, hogy akkor majd nem talàljàk meg.

Vagy pedig ettől félve tűrsz szèpen csendben, amíg meg nem bolondulsz, vagy tényleg meg nem csalod.

2018. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
87%
#16 ha valaki beteg, orvoshoz kell menni, nem pedig mások életèt pokollá tenni. 4 év alatt bőven ki lehetett volna kezelni a kóros önbizalomhiányt, a birtoklási vágyat és a szuicid hajlamot. Kíváncsi lennék, vajon mit tett a lány a gyógyulása érdekében. Kérdező, teljesen érthető, hogy kiszerettél ebből a lányból. Hoztál egy döntést, feltételezem ezerszer átgondoltad. Továbbra is fenntartom, hogy ha már szakítottál, ne érdekeljen, mi van a csajjal. Neked már semmi közöd hozzá. Egy emlék, semmi több.
2018. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
74%
Igen, a barátnőd beteg. Nem szabad, nem is tudnál vele egészséges kapcsolatot fenntartani. Beszélj a családjával. De vele már ne, ez már nem igazán a te hatásköröd.
2018. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!