Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal de szörnyen hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Idegesített, hogy folyton azt mondogatta hogy szeret. A nap 24orajaba vele kellett beszélnem.

Akar hova mentunk mindig fogni akarta a kezem.

Bulizni se tudtam nelkule menni szinte megfojtott a szeretetével.

Ez volt 2éve.

Es most hirtelen elkapott hianyerzet hogy nekem nagyon kell ez a fiu es hogy milyen buta voltam hogy nem becsultem meg.

De most mar nem igazan akar velem beszelni pedig en Szeretem!



2018. máj. 15. 17:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Ne zaklasd szerintem. Ne haragudj, de így csak bántanád. Másrészt lehet nem változott, és újra szakítanál vele. Neki is jobb, és szerintem neked is így. Lehet csak egy idealizált képbe szerettél bele, az emlékeid megszépítették, hogy milyen volt.
2018. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem azt kaptad amire befizettél ^^.

31/f

2018. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%

Ha akkor nem becsülted meg akkor nem erdemled meg. Hagyd hogy boldog legyen.

25/F

2018. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
De o velem is boldog volt. Csak en voltam hulye de nagyon nagyon hianyzik. Esetleg beszeljek vele?😭😭😭
2018. máj. 15. 17:42
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Akkor ugyanúgy folytatódik amit te nem szerettél és rájössz hogy nem kellett volna újrakezdeni. Mert ha te nem vagy olyan ragaszkodó típus és érzelem kimutató mint ő akkor nincs értelme
2018. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
24%

Ha beszélsz vele, és elküld az anyádba, akkor kB úgy fogod magad érezni, ahogy ő magát akkor. Ha kapcsolat nem is lesz belőle, a tapasztalatot maximálisan megéri. Legközelebb, mással ügyesebb leszel.

31/f

2018. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
De en is ragaszkodo lettem az evek soran. Csak nekem akkor o volt az elso baratom es uj volt nekem😭😭
2018. máj. 15. 17:46
 8/26 A kérdező kommentje:
Virágokat kaptam tőle. Azert is kirohogtem. Akar mit csinalt nekem sehogy nem volt jo es mar nagyon banom mert tudom hogy megegy ilyen fiut nem fogok talalni.
2018. máj. 15. 17:50
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Pont ugyanezt játszotta el az exem velem anno. Szakított, olyan okok miatt, hogy ő bulizni akar, meg szabad lenni, meg megunt. Majd rájött, hogy annyira nem volt rossz velem, de én meg kiszerettem belőle. Sőt megutáltam. Ezután mondhatott bármit, csak kinevettem...


Sajnálom, csúnya, de ez az igazság. :(

2018. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
28%

Így jártál kérdező. Én is voltam romi és ugyan úgy nem volt jó. Azóta úgy megy, hogy nem ajándékozni, hanem max jutalmazunk. Szar az élet. :p

31/f

2018. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!