Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kereshetnék úgy párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kereshetnék úgy párt hogy most szakítottunk és nekem ő volt a tökéletes a hibáival együtt?

Figyelt kérdés

Nem tudom h találok e még ennyire mély érzésű srácot, akinek ennyire fontos vagyok.

Tudok ismerkedni, szeretni is tudok mást is, de azt hiszem ennyire mint őt senkit... valami tipp hogy hogyan felejtsem el? Miért fáj ez ennyire?


2018. máj. 17. 07:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
... Mármint hogy férfiakra nőkre egyaránt igaz. A hangsúly azon van akivel ÉPPEN szakítottunk.....
2018. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Idő lesz. Sok idő. Akár 2-3 év is. Persze lehet, hogy szerelmes leszel, de komoly kapcsolatra ilyenkor lehetetlenség számítani.


Én azt javaslom, én azt tenném a helyedben,

Ebben az időben ne gondolkodj semmilyen elköteleződésen sem. Foglalkozz magaddal! Ismerd meg magad, elégítsd ki a szükségleteidet. Tudj boldog lenn akár egyedül is. Fejleszd önmagad, a személyiséged.

Persze jöhetnek közben futó kalandok, barátság extrákkal stb... mert az embernek vannak szükségletei. Aztán ha már felszabadult vagy, érzed, hogy egy kapcsolatban is önmagad tudnál maradni, levegővel telve, akkir meg lehet próbálni egy komolyat is egy hozzávaló emberrel.

2018. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

MOnjuk fel kéne nőni..

Bocs, de nincs olyan retardált, aki egy dühös mondat miatt szakít.. Volt ott más is, hidd el nekem, ez csak a felszín. HA anynira szeretne és anynira fontos lennél neki, egy méregből mondott mondat miatt nem szakított volna. De ez szerintem nyilvánvaló...


N

2018. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

De van olyan retardált, a barátom...nincs semmi mögötte. Jó minden. Minden nagyobb dologban egyetértünk, jó a szex...mindig megnevettet, nagyon jó együtt. Viszont én nyugodt vagyok de néha eléggé szenvedélyes tudok lenni, aztán megint nyugi. Ő meg olyan állóvíz és belül tombol mindig a vihar, rosszul viseli a hangos szóváltást, szóval de, elég egy mondat.


Egy darabig jobb lesz egyedül asszem...

2018. máj. 17. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!