Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok/Nők, szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, szakítás után keresitek az exeteket?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk nem akarsz tőle semmit, de mégis megkeresed, ez miért van?
2018. máj. 17. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első exem kerestem, mert nem értettem, hogy miért szakított velem, naiv voltam, nem vettem észre, hogy átvágott és nagyon fajt, hogy nem tudtam meg, mi volt az oka, hogy eltűnt (le is tiltott mindenhonnan). Kesőbb rájöttem, hogy caak kihasználta azt, hogy mindenkinek segíteni akarok, ugshogy onnantól nem foglalkoztam vele.
2018. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem keresnèm szakítás után, főleg ha én szakítottam. De ha ő szakított, akkor sem, márcsak büszkeségből sem! Ha ő szakított és mégis keres, akkor lehet úgy érzi elhamarkodta a döntést! 30/N
2018. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem, ő szakított, de szerintem semmi komoly dolog miatt.(nem megcsalás, vagy meg komolyabb)
2018. máj. 17. 13:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kerestem soha. A kapcsolataim nagy része vitával zárult. Volt, hogy engem kerestek a “megbántam” címszóval, de nem érdekelt. Tudtam, hogy egyszer megtörtént pár nap alatt nem válthatta meg a világot ( ugyanolyan maradt). Engem csak az újrakezdés miatt kerestek szakítás miatt.
2018. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vannak, akik úgy szakítanak, hogy nem marad bennük rossz szájíz, persze az egyik félnek mindig jobban fáj az ilyesmi. Én tartom egy exemmel a kapcsolatot és a párom is beszél néha az exeivel. Nincs ebben semmi kivetnivaló.


Az tény, hogy sokan azért keresik az exet, mert újra akarják kezdeni, de nem mindig erről van szó.

2018. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Soha, örültem, hogy végre vége. Általában ők hívogattak.
2018. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha én zárok le egy kapcsolatot (mindegy, milyen kapcsolat, párkapcsolat, barátság, rokonnal kapcsolattartás), akkor én nem keresem, ha akar valamit, keressen ő, én azért zárom le, mert én nem látom értelmét úgy fenntartani egy kapcsolatot, mellesleg én amíg lehet, próbálom rendezni a dolgokat, de ha a másik fél ebben nem partner, akkor nem az én saram tovább, hogy nem folytatódott. Illetve egy eset van, amikor viszont egyik pillanatról a másikra is lezárok egy kapcsolatot, ha a másik fél valami súlyos dolgot tesz ellenem. Akkor pláne nem fogom keresni.

Hogy a te esetedben miért van ez, ami van, nem tudom, nem vagyunk egyformák.

2018. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Többnyire nem, cska egy exxel tartom a kapcsolatot. Ő keresett, de nem újrakezdés miatt, csak hogy a baráti viszony megmaradjon. Nem volt túl komoly kapcsolat amúgy se.
2018. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én állítólag nagyon megbantottam, ezért nem is értem. Mondegy, majd kialakul. Egyenlőre én nem gondolok bele többet, majd elválik, hogy mi lesz belőle.
2018. máj. 17. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!