Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak ha már lefoglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha már lefoglaltuk a szállást de szakítottunk?

Figyelt kérdés

A párommal szétmentünk kb 2 hete, végleges a dolog. Lefoglaltunk egy szállást még márciusban, ahova már nagyon régóta el szerettem volna menni, és amit régóta vártam.

Van még idő amíg le lehet mondani a szállást, de nem-igazán akarom, mert erre vártam már hónapok óta... :(


Ti mit csinálnátok? Elmennétek valakivel, és ha igen, kivel?

Vagy lemondanátok álmaitok nyaralásáról inkább, mert az az egyszerűbb? :(



2018. máj. 20. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném a legjobb barátnőmet nem jönne e.

N

2018. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el valamelyik barátoddal/barátnőddel/családtagoddal. Vagy akár egyedül, ha úgy érzed, hogy szívesen töltenél el egy kis időt magadban.
2018. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kifizette a szállást?


1. Közösen: akkor megbeszéled az exeddel, hogy szeretnél menni és kifizeted a részét.


2. Te fizetted: azt teszel, amit akarsz, én mennék helyedben.


3. Ő fizette: kifizeted neki, ha ő nem akar menni, és te mész.

2018. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmész egy barátoddal.
2018. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék egyedül. Megtartanám a kétágyas szobát, biztos, ami biztos. Talán megismerkedsz addig valakivel. Vagy a nyaralás alatt jön össze egy futó kaland...
2018. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én fizettem a szállás lefoglalási díját, a volt párom semmit nem tett bele.

Majd meglátom hogy kivel, de akkor valakivel elmegyek. :)

2018. máj. 20. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!