Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit csinálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha a pasitok ezt játszaná?

Figyelt kérdés
volt egy kis nézeteltérésünk, és én épp a szívemet kiöntve írtam neki normál hangvételben hosszú üzenteket, amikre nem válaszolt, ezzel egyidőben egy híres modell képeit lájkolta az instagramon. az üzeneteimet meg meg se nyitotta. szerintem szakítok.
2018. máj. 21. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jól teszed, gyerekes és komolytalan a fiúka.
2018. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

A legtöbb férfi imádja, ha a nője hosszú levelekben önti ki neki a szívét.


Ja, nem.


:D

2018. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Most erre mit kellene mondani? Egy gyökér, de Te választottad.
2018. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Hagyd a francba, éretlen. Találsz jobbat.
2018. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Én eléggé ki lennék akadva, ha a párom hosszú üzenetekben interneten keresztül akarná megbeszélni a problémáinkat ahelyett, hogy ezt személyesen tenné, de még így is tök pofátlan a párod, hogy ennyire nyíltan leszar. Gondolom nem ez az első eset, szóval a helyedben én se pazarolnám az életem egy ilyen alakra.
2018. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!