Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Másban is volt ilyen érzés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másban is volt ilyen érzés? Hogy lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés
Már egy éve hogy szakított velem a volt párom, de engem nagyon megviselt. Azóta már mindkettőnknek van új kapcsolata, de egyszerűen nem tudom elfogadni hogy ő boldog. Azt kívánom hogy ő is úgy szenvedjen ahogy én. Úgy érzem nem fair hogy éli világát. Közben meg rossz embernek érzem magam hogy ezt akarom és tudom hogy ez a harag csak engem emészt fel.
2018. máj. 23. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

"Azt kívánom hogy ő is úgy szenvedjen ahogy én"


Az, amit érzel, nem szeretet vagy szerelem, hanem színtiszta irigység.


Ha miatta bánkódsz, miért tartasz magad mellett valaki mást? Társfüggő vagy?

2018. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem érdekel már. Vagyis úgy nem hogy vissza akarnám szerezni. Nem őt szeretem, hanem a mostani párom. De hosszú idő kellett hogy ide eljussak a szakítás után és sok szenvedést okozott, ezért van bennem harag iránta, ezért zavar hogy boldog.
2018. máj. 23. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nem őt szeretem, hanem a mostani párom"


Nem igaz! Ha igaz lenne, csak a jelenlegi párod érdekelne, senki más!

2018. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én teljesen megértem, amit érzel, és ne gondold rossz embernek miatta magad.


fontos lenne, hogy meg merd élni ezeket a negatív érzéseidet is, és szembenézni velük - bűntudat nélkül.


mivel ő szakított veled, ezért benned ez mély sebet ejtett, nem tudom, mik voltak az előzmények, beleszeretett másba, kiszeretett belőled stb., de teljesen jogosan érezheted azt, hogy kihaznált téged, nem szeretett eléggé, csak addig kellettél neki, ameddig, használt és kihasznált.


és ha ő ilyen gyorsan újra tudta kezdeni mással, az azt is jelenti, h. amit irántad érzett nem volt olyan mély és fontos neki.


te még szenvedsz, ő meg már rég túl van az egészen.


miért ne fájhatna ez?????


ez nem irigység!!!


Harry herceg elhívta az esküvőjére az egyik exét, és a világsajtót bejárta a fotó, hogy Chelsy Davy milyen arcot vágott, beharapta az alsó ajkát, látszott a fájdalom az arcán, pedig már több éve szétmentek.


mégsem hinném, hogy klasszikus értelemben vett irigység lenne, de nyilván fáj neki azt látnia, mennyire boldog Meghannel.


ne fojtsd el az érzéseidet, éld meg őket, idő kell, sok idő, amíg túl leszel rajta.

2018. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!