Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, szerintetek érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek érdemes megálázkodni az ex előtt?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottunk, nincs köztünk semmilyen kapcsolat, de egyszerűen nem tudom túltenni magam rajta és már nem érdekel a büszkeségem, nem érdekel a megalázkodás egyszerűen több veszíteni valóm már nincs. Azon gondolkozok lehet rairok hátha hiányzok neki de attól félek letilt vagy ilyesmi

2018. máj. 27. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Senki előtt nem érdemes amúgy, hát még az ex előtt
2018. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha tudod róla, hogy bunkó és így reagálna, akkor tényleg nincs sok értelme megkeresni őt.


Bár nem a világvége ráírni valakire, de nincs is értelme. Minimum akkor keresnék fel ex-et, ha tudnám róla, hogy ő kedves, meg barátias maradt a viszonyunk a szakítás után is. Ha ennyire megutált az exed, akkor teljesen fölösleges írni.


Kicsit gondolkodj el, és vedd alapul az emberismereti tudatosságodat. Mire alapozod azt az elképzelést, hogy hiányzol neki? Az ilyesmi nem úgy működik, hogy egyik napról a másikra hiányozni fog nekem valaki, akit amúgy utálok.

2018. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából míg együtt voltunk és összekaptunk valamin egyből letiltottuk/kikovetettuk egymást mindenhonnan, most pedig instan is követ + ismerősök vagyunk mindenhol, nem váltunk el haraggal. Utolsó igazad van, és ha belegondolok tesz néha jeleket amin látszik hogy hiányzok neki sőt biztos mert 1 évet elfelejteni nem lehet pár hét alatt, de attól még hogy hiányzok nem biztos hogy visszairna vagy újrakezdené :'D ez itt a probléma, ebből így is úgy is szarul jövök ki
2018. máj. 27. 13:29
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 Nem hinném, hogy föltétlenül szarul jönnél ki, ha elmondásod szerint úgy érzed hiányzol neki. Az még jó, hogy nem váltatok el haraggal.



Amúgy mit akartál írni neki? Szerintem semmi rossz nincs abban, ha lazán ráírsz, baráti stílusban.

Ne akarj megalázkodni, meg nem kell azzal jönnöd rögtön, hogy "hiányzik neked", nyugodtan írhatsz valami semlegeset is, arra talán pozitívan reagál. Nem kell azonnal letámadnod őt a szerelmeddel, kezdetben még finomabbra veheted a dolgot.


Az egyik exemet meglehetősen furcsálltam, amikor instant jött a "szeretlek, kívánlak" üzi, az ilyesmit tolakodónak és gáznak tartom. Nem a párom ő... az, hogy az exem, még nem jogosítja fel őt arra, hogy ilyesmiket írjon. Rámírhat normális stílusban is és ha úgy látja, hogy jól egyezünk épp, akkor később előhozakodhat bensőségesebb témákkal is.

2018. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Az a baj az emberek amint magányosak rohannának vissza az elcseszett ex karjaiba.

Ha vége lett okkal lett vége, ezt tessék felfogni!

2018. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Őszintén, én is azt írnám neki hogy hiányzik xd tudom hogy gáz, de nincs jobb ötletem

#4-es te mit írnál?

2018. máj. 27. 14:18
 7/9 anonim ***** válasza:
# Amint mondtam teljesen semlegesen írnék neki, mint egy barátnak:D Nem tudom akármit, de a lényeg azon van hogy nem úgy írnék neki, mintha a barátnőm lenne, ha egyszer nem az, szerintem az ilyesmi zavaró bárkinek. Tehát nem jönnék "drágám, szívem, szeretlek, hiányzol" szövegekkel.
2018. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Ideje lenne értelmes elfoglaltságot keresned, és akkor nem agyalnál tök felesleges hülyeségeken...
2018. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#3, szarul állsz, tehát ne filózz azon, hogy ebből csak szarul tudsz kijönni. Akkor nem változik semmi, csak adtál egy esélyt magatoknak.
2018. máj. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!