Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vége, mert szeretem. Normális ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége, mert szeretem. Normális ez?

Figyelt kérdés

Múlt héten szakítottam a barátnőmmel 6 év után, mert már nem volt minden olyan, amilyen az elején. Valamiért elhidegültem tőle, viszont ő nagyon szerelmes belém. Minden kívánságom leste, állandóan dicsért, kedveskedett nekem, én meg az utóbbi időben már nem csináltam ezeket, megsajnáltam, és inkább mondtam legyen vége.


Egy ilyen jó személy sokkal jobbat érdemel tőlem, és muszáj volt elengednem. De most fáj, nagyon nagyon.


Érdemes lenne erőltetni a kapcsolatot, vagy így van ez rendjén és majd idővel jobb lesz?



2018. máj. 27. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Erre, amit te csináltál, mondja a magyar, hogy "jó dolgában elment az esze".
2018. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer lemondtál róla, akkor ne erőltesd. Újrakezdeni nincs értelme, újra ellaposodna és akkor ismét el akarnád engedni, vagy pont ő ábrándulna ki.
2018. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor szokas szunetet tartani, ami segit tisztan latni, hogy mi jo neked. Persze, amelyik kapcsolatban szunet szukseges ott mar eleve gond van, ami nem tul pozitiv dolog.


Probald meg kebeszelnj a dolgot baratoddal, csaladtagoddal, akik kozel allnak hozzad. Sokszor a kivul allok sokkal tisztabban latjak a helyzetet, es velemenyuk, tanacsuk sokat segit.

2018. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Ha szereted, és jót akarsz neki, ő pedig szeret téged; (+te is őt), akkor az a jó neki, ha együtt vagytok, ha veled lehet; amennyiben tényleg te is szereted. Szal én ezt tényleg nem értem. Mit kéne erőltetni ?Te már nem szereted őt?
2018. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha engem azért dobna ki valaki, mert elhidegült tőlem, és már nem olyan, majd kitalálná, hogy "jaj, mégiscsak jó volt, visszajöhetek"?

Akkor kiröhögném, és ott bizonyítaná be, hogy KIZÁRT, hogy bármit is akarjak tőle, mert egy szerencsétlen hülye.

2018. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!