Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után 2 hónappal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után 2 hónappal a volt barátom barátjával össze jönni szemétség?

Figyelt kérdés
2018. máj. 29. 07:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Én másnak hívnám, és nem a szemétségre gondolok.
2018. máj. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2018. máj. 29. 07:32
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ez függ attól, milyen a kapcsolatod a volt barátoddal, hogyan szakítottatok. Ha még voltak részéről érzések, és nem zökkenőmentesen váltatok el, akkor igen, elég undorító dolog. Pláne, mivel ennek titkolózás, sunyiskodás lenne a vége, és egy barátságot is tönkretesztek.

Ha szépen váltatok el, ő sem érzett már úgy, akkor a legtisztább elmondani neki, hogy mi a helyzet, de ekkor is megadni a lehetőséget, hogy megmondhassa őszintén, ha zavarja, ti pedig ezt tiszteletben tartjátok.

2018. máj. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, nincs sok köze már hozzá.
2018. máj. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nem váltunk el rossz viszonyba de én szakítottam vele és fél éve nem is beszéltünk.Nem terveztem ezt hogy a barátjával jövök össze egyszerűen így alakult.
2018. máj. 29. 07:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Hidd el nem szerencsés dolog...
2018. máj. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Szakítás után 2 hónappal"

"én szakítottam vele és fél éve nem is beszéltünk"


Na most akkor mi van? Két hónap nem fél év. Két hónapra még necces, 6-8 vagy több hónapra már kevésbé.

2018. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Exkolléganőm szakítás után 1,5-2 nappal az ex unokatestvérével jött össze. Mikor kérdeztem, hogy nem érzik-e gáznak a szitut, az volt a válasz, hogy ez az ő életük... Hát ok :D
2018. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az exed barátjától mindenképpen... :P
2018. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tehát a szakítás napján a barátod barátjával még nem voltál semmilyen viszonyban? Vagy valami már vibrált? Erről lehetett sejtése az exednek? Tehát hogy fenáll-e a veszélye annak, hgoy azt feltételezi már volt viszony. Én amondó vagyok, hogy meg kell értenie az exnek hogy az élet megy tovább. Ha a szakítás előtt fél éven át már olyan volt a kapcs, hogy nem is beszéltetek, akkor pláne többnek számít az a két hónap.
2018. jún. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!